Testy SEAT

reklama
19. září 2019
Test SEAT Alhambra
Recenzi vozu Seat Alhambra jsme doplnili o dojmy z motoru 2.0 TDI 130 kW s pohonem všech kol a automatem. Jde o nejvýkonnější a zároveň nejdražší verzi. Jaké bylo svezení po českých silnicích?
29. října 2017
Test SEAT Arona
Španělský příspěvek do třídy malých SUV se v těchto dnech začíná prodávat na českém trhu. Nabídka zatím zdaleka není kompletní, k dispozici jsou pouze benzinové litrové tříválce a chybí sportovní varianta FR. První test v okolí Barcelony ukázal hlavně na skvělé jízdní vlastnosti této koncernové novinky.
20. října 2020
Test SEAT Ateca
Seat Ateca prošel před nedávnem faceliftem. My jsme se v předstihu k němu dostali. Během testu jsme tak vyzkoušeli nejvýkonnější motor 2.0 TSI spojený s pohonem všech kol a automatem. Jak jezdí?
28. května 2017
Test SEAT Ibiza
Recenzi nového Seatu Ibiza jsme rozšířili o dojmy z testu dvou dalších verzí v okolí Barcelony. Zkoušeli jsme provedení 1.0 TSI/70 kW Xcellence, a zejména variantu 1.5 TSI FR, která teprve dorazí na český trh.
24. srpna 2020
Test SEAT Leon
Žhavou novinku španělské automobilky jsme vyzkoušeli s mild-hybridním benzinovým motorem 1.5 eTSI. Ten se pojí s povedeným automatem. Ve sportovní výbavě FR dostanete navíc nižší a tužší podvozek. Jak jezdí?
15. září 2021
Test SEAT Tarraco
Temperamentem nabité SUV od španělské automobilky jsme vyzkoušeli v té nejvyšší možné specifikaci. Seat Tarraco s dvoulitrovým motorem potěšil dynamikou a jízdními projevy. Má vůbec nějaké chyby?