Testy Renault

reklama
13. července 2021
Test Renault Arkana
Recenzi stylového SUV-kupé Renault Arkana jsme rozšířili o naše jízdní dojmy s hybridním motorem E-Tech Hybrid 145. Stojí o 20 tisíc korun víc než základní benzinové provedení. Při aktuální ceně paliva by se tak investice mohla vrátit po 60 tisících kilometrech.
14. ledna 2021
Test Renault Captur
Recenzi francouzského bestselleru Renaultu Captur jsme rozšířili o dojmy z motorizace poháněné na stlačený zemní plyn, na LPG chcete-li. Příjemně nás překvapila kultivovanost agregátu a především jeho hospodárnost.
9. listopadu 2020
Test Renault Clio
Renault obohatil své Clio o hybridní verzi označenou jako E-Tech. Je vybavena chytrou převodovkou a povedeným systémem, který umí jezdit s velmi nízkou spotřebou. A navíc poměrně dynamicky, zjistili jsme v testu.
14. dubna 2019
Test Renault Kadjar
Recenzi Renaultu Kadjar přivážíme poté, co na konci roku 2018 prodělal facelift. Testovali jsme provedení s novým motorem TCe 160, tedy benzinovým čtyřválcem s turbem o objemu 1,3 litru.
29. září 2021
Test Renault Megane GrandCoupé
Francouzský elegán nabral po modernizaci o něco sportovnější vzhled. Výčet motorů ale novou koncepci nijak výrazně nepodporuje a dále se orientuje na spotřebu. Obzvláště s naftovou patnáctistovkou překvapil.
30. července 2021
Test Renault Megane Grandtour
Velký test povedeného kombi Renault Mégane Grandtour jsme rozšířili o naše dojmy s nejvýkonnějším benzinovým provedením TCe 160. To je spojené s rychlým automatem a sportovní výbavou R.S. Line. Jak jezdí?