Testy Renault

reklama
14. ledna 2021
Test Renault Captur
Recenzi francouzského bestselleru Renaultu Captur jsme rozšířili o dojmy z motorizace poháněné na stlačený zemní plyn, na LPG chcete-li. Příjemně nás překvapila kultivovanost agregátu a především jeho hospodárnost.
9. listopadu 2020
Test Renault Clio
Renault obohatil své Clio o hybridní verzi označenou jako E-Tech. Je vybavena chytrou převodovkou a povedeným systémem, který umí jezdit s velmi nízkou spotřebou. A navíc poměrně dynamicky, zjistili jsme v testu.
29. července 2020
Test Renault Espace
Renault Espace je legendární MPV. V době, kdy řada lidí raději přesedá do SUV, to nemá tento rodinný obr úplně snadné. Proto se nabízí už jen s tím nejlepším motorem a v nejlepší výbavě. Podrobili jsme ho testu.
22. září 2016
Test Renault Grand Scénic
Čtvrtá generace rodinného korábu Renault Grand Scénic se na českém trhu objeví až na přelomu roku a zatím ani neznáme její ceny. Podrobnou recenzi ale čtěte už teď. Novinku jsme testovali ve Francii.
14. dubna 2019
Test Renault Kadjar
Recenzi Renaultu Kadjar přivážíme poté, co na konci roku 2018 prodělal facelift. Testovali jsme provedení s novým motorem TCe 160, tedy benzinovým čtyřválcem s turbem o objemu 1,3 litru.
28. prosince 2020
Test Renault Megane Grandtour
Full-LED světlomety, dvouzónová automatická klimatizace nebo virtuální kokpit v základní ceně? Na to láká Renault Mégane Grandtour, který prošel modernizací. Vyzkoušeli jsme ho se základním benzinovým tříválcem, který nás potěšil dynamikou i spotřebou.