Testy Renault

reklama
26. května 2020
Test Renault Captur
Oblíbené malé SUV Renault Captur nabízí ve svém portfoliu pouze jediný naftový agregát. Hlavním lákadlem je jeho nízká spotřeba. Jak si vedl motor 1.5 Blue dCi spolu s automatem, se dočtete v naší rozšířené recenzi.
28. září 2016
Test Renault Clio
V recenzi modernizovaného provedení aktuální generace malého francouzského hatchbacku jsme se zaměřili na popis změn, které facelift přinesl. Přinášíme také popis nových motorů a prvků výbavy Renaultu Clio.
20. listopadu 2017
Test Renault Clio Grandtour
Recenzi Renaultu Clio Grandtour přivážíme po nedávné modernizace malého kombíku. Tren zůstal na českém trhu jediným přímým konkurentem Škody Fabia Combi. Testovali jsme, v čem vyniká, a kde ztrácí.
7. března 2020
Test Renault Clio nový
Konkurent Škody Fabia a dlouhodobě jeden z nejprodávanějších evropských modelů prošel proměnou, která není na první pohled tak zřetelná zvenčí. Uvnitř se však děly věci.
29. července 2020
Test Renault Espace
Renault Espace je legendární MPV. V době, kdy řada lidí raději přesedá do SUV, to nemá tento rodinný obr úplně snadné. Proto se nabízí už jen s tím nejlepším motorem a v nejlepší výbavě. Podrobili jsme ho testu.
22. září 2016
Test Renault Grand Scénic
Čtvrtá generace rodinného korábu Renault Grand Scénic se na českém trhu objeví až na přelomu roku a zatím ani neznáme její ceny. Podrobnou recenzi ale čtěte už teď. Novinku jsme testovali ve Francii.
14. dubna 2019
Test Renault Kadjar
Recenzi Renaultu Kadjar přivážíme poté, co na konci roku 2018 prodělal facelift. Testovali jsme provedení s novým motorem TCe 160, tedy benzinovým čtyřválcem s turbem o objemu 1,3 litru.
23. srpna 2016
Test Renault Megane
Recenzi nové generace Renaultu Mégane jsme obohatili o testování naftového motoru 1.5 dCi s maximálním výkonem 81 kW. Ten se podle nás stane univerzální volbou pro zájemce o dieselovou verzi Méganu.
14. října 2016
Test Renault Megane GrandCoupé
Podrobnou recenzi Renaultu Mégane Grandcoupé si můžete přečíst dříve, než se nový čtyřdveřový sedan začne prodávat na českém trhu. Nástupce modelu Fluence jsme testovali v okolí polské Varšavy.
15. března 2017
Test Renault Megane Grandtour
Recenzi Renaultu Mégane Grandtour jsme obohatili o nový test vrcholné modelové verze GT s nejsilnější benzinovou motorizací spojenou s automatickou převodovkou.
6. února 2016
Test Renault Talisman
Recenzi nové vlajkové lodi značky Renault v Evropě jsme obohatili testem reálné spotřeby verze s nejsilnějším naftovým motorem v zimních podmínkách tuzemského provozu. Zkoušeli jsme Renault Talisman 1.6 dCi/118 kW.
29. srpna 2016
Test Renault Talisman Grandtour
Recenze nového velkého kombíku vznikala na základě více než 1500 ujetých kilometrů mezi Prahou a italským Terstem. Testovali jsme nový Renault Talisman Grandtour v alpských serpentinách i na dálnicích.
7. dubna 2019
Test Renault ZOE
Renault Zoe je aktuálně nejlevnějším elektromobilem na českém trhu. Jeho recenzi přivážíme i proto, že jde stále o novinku. V tuzemsku se prodává od loňska. Test jsme absolvovali ve výkonnější verzi s označení R110.