Testy Mercedes-Benz

reklama
12. října 2020
Test Mercedes-Benz A
Má nejsilnější čtyřválcový motor na světě, skvělý zvuk, dokonalé řízení a perfektní podvozek. Mercedes stvořil super hatchback. Vždyť stovku pokoří za 3,9 sekundy! Testovali jsme ho a nechtěli už vystoupit.
21. května 2019
Test Mercedes-Benz C
Céčko dostalo drobný facelift. Ten nic nemění na tom, že v kombinaci povedeného naftového čtyřválce, automatu a pohonu všech kol, jde o vynikající služební auto. Více se dozvíte v testu vozu s nápadným lakem.
21. září 2018
Test Mercedes-Benz CLS
Už třetí generace luxusního sedanu-kupé se vrací ke kořenům s agresivním designem. Testovali jsme ji s famózním naftovým šestiváclem, který má síly na rozdávání a je překvapivě úsporný. CLS je špičkové auto.
5. října 2021
Test Mercedes-Benz EQS
Když Mercedes-Benz poprvé ukázal svůj luxusní elektromobil EQS s dojezdem 780 kilometrů, šokoval svět. Byla to totiž nejvyšší hodnota, jakou kdy které auto nabízelo. Jaká je ale realita? To jsme zjišťovali v testu tohoto nádherného top manažerského sedanu do zásuvky.
6. prosince 2018
Test Mercedes-Benz G
Hranatý off-road s benzinovým osmiválcem nemá jakoby v dnešní době co dělat. To je ale omyl. A vědí to ti, kteří se do něj zamilují pro jeho zvuk, sílu i charisma. Zjistili jsme to v testu základní verze G 500.
1. září 2020
Test Mercedes-Benz GLB
Mercedesu se podařilo na podvozku pro malá auta postavit velmi prostorné rodinné SUV. Třída GLB se dokonce nabízí v 7místném provedení. V testu předvedla výborné jízdní vlastnosti i úsporný motor. Je toto koupě roku?
24. prosince 2019
Test Mercedes-Benz GLC kupé
Facelift SUV-kupé možná není vidět hned, ale je důležitý. Pod kapotu totiž dostal hybridní motorizace. My jsme jednu z nich testovali. Čtyřválec v provedení 300 4Matic má dostatek síly. Ale o kolik paliva si řekne?
6. března 2020
Test Mercedes-Benz GLE
Etalon luxusních SUV přijíždí ve čtvrté generaci. Má nejsilnější diesel v historii, skvělý automat s devíti stupni, vzduchový podvozek a spoustu místa na palubě i v kufru. Jak jezdí jsme zjišťovali ve velkém testu.