Testy Mercedes-Benz

reklama
21. května 2019
Test Mercedes-Benz C
Céčko dostalo drobný facelift. Ten nic nemění na tom, že v kombinaci povedeného naftového čtyřválce, automatu a pohonu všech kol, jde o vynikající služební auto. Více se dozvíte v testu vozu s nápadným lakem.
21. září 2018
Test Mercedes-Benz CLS
Už třetí generace luxusního sedanu-kupé se vrací ke kořenům s agresivním designem. Testovali jsme ji s famózním naftovým šestiváclem, který má síly na rozdávání a je překvapivě úsporný. CLS je špičkové auto.
1. srpna 2016
Test Mercedes-Benz E
Recenzi nové generace Mercedesu třídy E jsme obohatili o spoustu nových zkušeností z týdenního testování na českých silnicích. Od březnové zahraniční prezentace se také rozšířila nabídka motorů ředitelského modelu.
10. října 2017
Test Mercedes-Benz E Kombi
Vyzkoušeli jsme kombík Mercedesu-Benz třídy E ve verzi All-Terrain. S plasty okolo karoserie, většími koly a přifouknutým podvozkem působí na pohled drsněji než obyčejné kombi. Nehledě na vzhled jde o povedené auto.
6. prosince 2018
Test Mercedes-Benz G
Hranatý off-road s benzinovým osmiválcem nemá jakoby v dnešní době co dělat. To je ale omyl. A vědí to ti, kteří se do něj zamilují pro jeho zvuk, sílu i charisma. Zjistili jsme to v testu základní verze G 500.
24. prosince 2019
Test Mercedes-Benz GLC kupé
Facelift SUV-kupé možná není vidět hned, ale je důležitý. Pod kapotu totiž dostal hybridní motorizace. My jsme jednu z nich testovali. Čtyřválec v provedení 300 4Matic má dostatek síly. Ale o kolik paliva si řekne?
6. března 2020
Test Mercedes-Benz GLE
Etalon luxusních SUV přijíždí ve čtvrté generaci. Má nejsilnější diesel v historii, skvělý automat s devíti stupni, vzduchový podvozek a spoustu místa na palubě i v kufru. Jak jezdí jsme zjišťovali ve velkém testu.