Testy Lexus

reklama
19. června 2019
Test Lexus CT
Tento hybridní hatchback to na trhu nemá lehké. Prodeje jsou mizivé. Jenže dokáže nabídnout dobrou spotřebu, komfort i prestiž. Vyplatí se do něj investovat? Na to jsme se snažili nalézt odpověď v našem testu.
19. prosince 2015
Test Lexus IS
Luxusní a na českých silnicích vzácný sedan Lexus IS dostal letos do vínku nový přeplňovaný čtyřválcový motor. V testu jsme si chválili jeho sametový chod i sílu. Recenze si ale všímá i spotřeby a dalších vlastností.
4. září 2017
Test Lexus LC
Recenze Lexusu LC vznikla proto, že dvoudveřové kupé podle nás patří k nejkrásnějším osobním autům na českém trhu. Navíc jde o úplnou novinku. Mezi Mnichovem a Milánem jsme testovali osmiválec i hybrid.
8. března 2018
Test Lexus NX
Vyzkoušeli jsme omlazený Lexus NX 300h, hybridní SUV z Japonska, které osloví nadšence do hybridní technologie a milovníky futuristického vzhledu. Tentokrát jsme vůz testovali na českých silnicích.
10. prosince 2019
Test Lexus RC
V týdenním testu jsme na českých silnicích prověřili sportovně vyhlížející kupé Lexus RC 300h. Pod kapotou ukrývá hybridní motor s celkovým výkonem 224 koní, jenž spolupracuje s automatem CVT a pohonem zadních kol.
13. února 2016
Test Lexus RX
Testovali jsme novou generaci průkopníka mezi hybridními SUV. Přijíždí s agresivním designem a nabídkou maximálního pohodlí v luxusním interiéru. V recenzi se dočtete, že díky nárůstu délky je Lexus RX prostornější.
25. dubna 2019
Test Lexus RX L
Hledáte alternativu k okoukaným německý SUV? Lexus nabízí nápadný pětimetrový koráb s místem pro sedm a hybridním pohonem. Testovali jsme ho v nejluxusnějším provedení s voňavou kůží a dřevem na volantu. Jak dopadl?