Testy Ford

reklama
19. července 2017
Test Ford Fiesta
Recenzi osmé generace Fordu Fiesta přivážíme z okolí španělského Valladolidu, kde jsme pod žhavým letním sluncem testovali pětidveřovou verzi. Rozhodně nejde o tuctové auto. A to nejen cenou přesahující 300 tisíc.
12. listopadu 2018
Test Ford Fiesta ST 3dv.
U Fordu se nebojí a Fiestě ST dali tříválec. Jak si vede na českých silnicích se svým velmi tvrdým podvozkem jsme zjišťovali v testu. Auto nás nadchlo řízením, ale zklamaly nepohodlné sedačky.
30. prosince 2020
Test Ford Focus 5dv.
Má výkon 280 koní, propracované řízení i podvozek. Duši z vás ale nevytřese a funguje stejně dobře na okruhu jako na běžné silnici. Řeč je o Fordu Focus ST. O zážitky s ním jsme rozšířili velký test tohoto hatchbacku.
30. listopadu 2020
Test Ford Focus kombi
Nejlepší maloobjemový motor? My máme jasno, EcoBoost od Fordu jezdí svižně a přitom za hubičku. Potěší rovněž kultivovaností či téměř bezchybnou koordinací s manuální šestistupňovou převodovkou.
19. června 2020
Test Ford Galaxy
V pořadí už čtvrtá generace se prohání českými silnicemi téměř pět let. Teď přišel čas na změnu a MPV od Fordu získalo novou vizáž. Co nového přinesla modernizace v závěru loňského roku? To se dočtete v naší recenzi.
11. června 2020
Test Ford Kuga
Nový Fordu Kuga je v Česku. Přichází s prostornou kabinou a velkým kufrem. Má bohatou výbavu a nabídku motorů, kromě benzinu a dieselu i plug-in hybrid. S ním dokáže jezdit za 5,5 litru na 100 km! Více v našem testu.
26. června 2020
Test Ford Mustang Convertible
Zahodit střechu, nastartovat V8 a probublat letní krajinou. To je sen fanoušků amerických automobilů. Ford Mustang Convertible je odpověď na jejich přání. Už nejezdí tak toporně a navíc stojí velmi rozumné peníze!
23. dubna 2021
Test Ford Puma
Vůbec poprvé v historii se sportovní divize Ford Performance rozhodla proniknout do segmentu malých SUV. Jejich Kryštofem Kolumbem se při dobývání neznámého území stal model Puma ST, který stojí na základech Fiesty ST.