Testy Ford

reklama
28. prosince 2017
Test Ford EcoSport
Posledním zahraničním testováním letošního roku byla evropská prezentace modernizované druhé generace Fordu EcoSport. Na kvalitních silnicích v okolí Lisabonu a Estorilu jsme zjišťovali, zda má malé SUV šanci při druhém pokusu uspět u evropských zákazníků. Od ledna se navíc bude snažit získat přízeň i těch českých.
19. července 2017
Test Ford Fiesta 5dv.
Recenzi osmé generace Fordu Fiesta přivážíme z okolí španělského Valladolidu, kde jsme pod žhavým letním sluncem testovali pětidveřovou verzi. Rozhodně nejde o tuctové auto. A to nejen cenou přesahující 300 tisíc.
12. listopadu 2018
Test Ford Fiesta ST 3dv.
U Fordu se nebojí a Fiestě ST dali tříválec. Jak si vede na českých silnicích se svým velmi tvrdým podvozkem jsme zjišťovali v testu. Auto nás nadchlo řízením, ale zklamaly nepohodlné sedačky.
26. října 2018
Test Ford Focus 5dv.
Recenzi čtvrté generace Fordu Focus přivážíme několik týdnů poté, co se začala prodávat v Česku. Testovali jsme pětidveřový hatchback s motorem 1.0 EcoBoost ve verzi jen těsně přesahující čtyři sta tisíc korun.
27. ledna 2020
Test Ford Focus kombi
Recenzi vozu Ford Focus kombi jsme doplnili o dojmy z tříválcové benzinové motorizace 1.5 EcoBoost o výkonu 110 kW. Zaměřili jsme se i na fungování 8stupňové automatické převodovky.
19. června 2020
Test Ford Galaxy
V pořadí už čtvrtá generace se prohání českými silnicemi téměř pět let. Teď přišel čas na změnu a MPV od Fordu získalo novou vizáž. Co nového přinesla modernizace v závěru loňského roku? To se dočtete v naší recenzi.
3. dubna 2017
Test Ford Kuga
Obohatili jsme rozsáhlou recenzi Fordu Kuga o test top verze Vignale, která ho má přiblížit modelům prémiových značek. Zkoušeli jsme ji s motorem 2.0 TDCi. Ten je pro ni jedinou možnou volbou. Doplněn byl o automat.
11. června 2020
Test Ford Kuga nový
Nový Fordu Kuga je v Česku. Přichází s prostornou kabinou a velkým kufrem. Má bohatou výbavu a nabídku motorů, kromě benzinu a dieselu i plug-in hybrid. S ním dokáže jezdit za 5,5 litru na 100 km! Více v našem testu.
26. června 2020
Test Ford Mustang Convertible
Zahodit střechu, nastartovat V8 a probublat letní krajinou. To je sen fanoušků amerických automobilů. Ford Mustang Convertible je odpověď na jejich přání. Už nejezdí tak toporně a navíc stojí velmi rozumné peníze!
7. srpna 2020
Test Ford Puma
Ford vzkřísil Pumu. Jméno tentokrát dal malému městskému SUV. Auto sportovního střihu nabízí jedny z nejlepších jízdních vlastností ve své třídě. A v kufru skrývá malé překvapení. Jaké? To vám prozradí dnešní test.