Testy Dacia

reklama
17. července 2013
Test Dacia Dokker
Test Dacie Dokker přivážíme jen pár týdnů po jejím uvedení na český trh. Jak jezdí osobní verze dodávky s bočními posuvnými dveřmi, základním kufrem o gigantickém objemu 800 litrů a cenou pod 200 tisíc korun?
20. března 2015
Test Dacia Dokker Stepway
Dacia Dokker Stepway je vzhledově dobrodružnější a lépe vybavenou osobní verzí kompaktní dodávky. Týden jsme ji testovali na českých silnicích a přemýšleli, komu by se takové auto mohlo hodit.
17. června 2020
Test Dacia Duster
Dacia přidala základní motor 1.0 TCe s možností jízdy na LPG. K tomu nádrž na 34 litrů místo rezervy. Díky originální zástavbě se náklady na ujetý kilometr mohou přiblížit jedné koruně. Tomu se říká úsporné SUV!
26. února 2015
Test Dacia Lodgy
Víceúčelové rodinné auto výrazně levnější než srovnatelní i menší konkurenti - to je Dacia Lodgy. Už dříve jsme ji testovali ve dvou různých verzích, tentokrát došlo na benzinový turbomotor 1.2 TCe.
31. března 2015
Test Dacia Lodgy Stepway
Test Dacie Lodgy Stepway přivážíme jen pár týdnů poté, co se toto rodinné auto inspirované vizáží terénních vozů začalo na českém trhu prodávat. Jak se "obrněná" Lodgy liší od té běžné. Komu by přišla vhod?
3. října 2017
Test Dacia Logan MCV
Recenzi Dacie Logan MCV nabízíme poté, co jsme nejlevnější kombík na trhu tři měsíce testovali a ujeli s ním více než pět tisíc kilometrů.
11. srpna 2020
Test Dacia Logan MCV Stepway
Levné kombi s dojezdem přes tisíc kilometrů a vizáží offroadu. To jsou hlavní atributy Dacie Logan MCV s motorem 1.0 TCe LPG ve verzi Stepway. Jaké výhody přestavba nabízí a co spotřeba? To se dočtete v našem testu.
14. prosince 2016
Test Dacia Sandero
První recenzi nové verze Dacie Sandero přivážíme z chorvatských silnic. Nejlevnější hatchback na českém trhu jsme otestovali s novým základním motorem 1.0 SCe. Soustředili jsme se i na drobná vylepšení interiéru.