Testy Dacia

reklama
5. ledna 2021
Test Dacia Duster
Jedno z nejoblíbenějších SUV v Česku jsme vyzkoušeli se zajímavou kombinací benzinového motoru a pohonu všech kol. V testu si řekla méně než ukazují tabulky a to i přes zkrácenou převodovku. Čtěte, jak se Dacií Duster jezdí.
14. září 2021
Test Dacia Duster FL
Přeplňovaný čtyřválec s přímým vstřikováním spojení s dvouspojkovou automatickou převodovkou. To je pro některé konzervativní řidiče docela strašák. Povedená Dacia Duster ale ukazuje, že se není čeho bát. Vlastně je z ní teď perfektní auto.
26. února 2015
Test Dacia Lodgy
Víceúčelové rodinné auto výrazně levnější než srovnatelní i menší konkurenti - to je Dacia Lodgy. Už dříve jsme ji testovali ve dvou různých verzích, tentokrát došlo na benzinový turbomotor 1.2 TCe.
31. března 2015
Test Dacia Lodgy Stepway
Test Dacie Lodgy Stepway přivážíme jen pár týdnů poté, co se toto rodinné auto inspirované vizáží terénních vozů začalo na českém trhu prodávat. Jak se "obrněná" Lodgy liší od té běžné. Komu by přišla vhod?
13. srpna 2021
Test Dacia Logan
Zatímco první a druhá generace malého sedanu Dacia Logan držely primát nejlevnějšího nového auta na českém trhu, ta třetí už zdaleka ne. Nyní je dokonce dvakrát dražší než před deseti lety. Zato skvěle jezdí i vypadá!
16. prosince 2020
Test Dacia Sandero
Nová Dacia Sandero je v Česku! Ve třetí generaci dostala moderní šasi, bohatší výbavu i lepší zpracování. Díky tomu si řidiči, kteří hledí na každou korunu, užijí čas strávený za volantem. Svezli jsme se i my.