Testy Citroën

reklama
21. října 2018
Test Citroën Berlingo
Recenzi Citroënu Berlingo přivážíme nedlouho poté, co se na českém trhu začala prodávat třetí generace populární osobní verze malé dodávky. Test nové Berlingo absolvovalo s novým naftovým motorem 1.5 BlueHDi.
2. září 2014
Test Citroën C1 5dv.
Nová auta z kolínské továrny TPCA, Peugeot 108 a Toyotu Aygo, už jsem zkoušel na mezinárodních prezentacích. Třetí z trojčat, Citroën C1, prošlo tvrdým týdenním testem na českých dálnicích i okreskách. Jak si vedlo?
20. prosince 2016
Test Citroën C3
Nový Citroën C3 vypadá na první pohled úplně jinak než předchůdce i většina malých hathbacků. V recenzi se dozvíte, zda také úplně jinak jezdí. Testovali jsme ho s dvěma různými motory.
1. prosince 2018
Test Citroën C3 Aircross
Recenzi Citroënu C3 Aircross jsme obohatili o test nového naftového motoru 1.5 BlueHDI. Zkoušky proběhly na všech typech silnic. Do recenze jsme zahrnuli i změny, ke kterým u tohoto Baby SUV v poslední době došlo.
28. srpna 2018
Test Citroën C4 Cactus
Recenzi Citroënu C4 Cactus přivážíme poté, co se v roce 2018 změnil z malého SUV na rodinný hatchback. Tedy alespoň podle představ značky. Náš test prozradí, že se ve skutečnosti nic zcela zásadního nestalo.
29. října 2016
Test Citroën C4 SpaceTourer
V recenzi rodinného vozu francouzského původu jsme se zaměřili zejména na rozdíly, které nastaly po modernizaci. Rovněž nás zajímala spotřeba slabšího z nabízených turbodieselů.
21. ledna 2017
Test Citroën Grand C4 SpaceTourer
Recenzi Citroënu Grand C4 Picasso přivážíme nedlouho po uvedení modernizované verze na trh. Sedmimístnou garsonku na kolech jsme testovali s naftovým motorem 2.0 HDI a automatickou převodovkou.