Podmínky použití

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely jsou buď převzaté z katalogových listů jednotlivých modelů uveřejňovaných jednotlivými prodejci aut či námi naměřené. Server vybermiauto.cz si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Veškeré fotografie jsou ilustrativní (nemusejí vždy přesně odpovídat konkrétní výbavě či motorizaci), buď pořízené výhradně pro potřeby serveru (a pak server vybermiauto.cz je jejich vlastníkem a fotografie nesmějí být bez předchozího výslovného souhlasu používány jinak než pro potřebu serveru vybermiauto.cz) či převzaté od zastoupení jednotlivých značek.

Server vybermiauto.cz nepřebírá žádnou odpovědnost za škody vzniklé použitím technických dat a fotografií zde uveřejňovaných.

Použití služeb a funkcí serveru vybermiauto.cz je zcela zdarma. V případě dalšího použití informací a dat musí být uveden jejich zdroj - internetová adresa www.vybermiauto.cz.

 

Zprostředkování poptávky - sekce "Cenová nabídka - nezávazná poptávka"

Použití poptávkového formuláře je zcela zdarma, uživateli nevzniká použitím poptávkového formuláře žádná povinnost vůči oslovovaným prodejcům sdružených v databázi serveru vybermiauto.cz. Kliknutím na tlačítko "odešli poptávku" vyjadřujete souhlas s poskytnutím zadaných osobních údajů (jméno, příjmení a e-mail) konkrétním prodejcům či síti prodejců sdružených v databázi serveru vybermiauto.cz poptávaných automobilů a vyjadřujete souhlas s tím, aby Vás tito prodejci kontaktovali pomocí zadaného emailu. Pro informaci, jakým způsobem mohou konkrétní prodejci používat osobní údaje, kontaktujte přímo je. Služba je poskytována "jak je", provozovatelé služby nepřebírají žádnou odpovědnost za zneužití služby.

reklama