O nás

O nás

Portál www.vybermiauto.cz se po sedmi letech provozu představuje od roku 2017 v nové generační podobě. Chce nabídnout ještě lepší, přehlednější a srozumitelnější servis zájemcům o koupi nového auta. Poslouží také všem, kteří nové auto plánují pořídit časem a chtějí být v obraze.

Máme nový hlavní pilíř: vylepšený Asistent

Asistent slouží k tomu, aby dovedl lidi s obecnými představami o svém budoucím autě ke konkrétnímu modelu vozu. Odpovíte na několik jednoduchých otázek, které vytvoří síto, v němž zůstanou modely a jejich konkrétní verze, které nejlépe odpovídají vašim představám o ideálním novém autě.
Se seznamem vozů, který program na základě vašich požadavků vygeneruje, lze dále pracovat například ve smyslu porovnávání aut mezi sebou v našem Porovnávači.
Unikátní je i možnost poptat vybraná auta prostřednictvím našeho partnera Carismo, jehož úkolem je pro vás vyjednat u autorizovaných prodejců konkrétního vozu co nejvýhodnější cenu a další podmínky. To vám ušetří spoustu času. Klikněte u konkrétní verze jakéhokoli vozu na tlačítko "Poptat cenu" a uvidíte.

V záhlaví titulní stránky najdete i složitější verzi Asistenta pro ty z vás, kteří se na trhu nových aut orientují. Umožňuje vybírat nové auto z několika desítek kritérií týkajících se mimo jiné velikosti, typu pohonu, výbavy, barvy, ceny, záruky nebo třeba země původu značky.

Reklamní slogan na sekci Katalog, kterou najdete také v záhlaví titulní strany, by mohl znít: „Žádný kecy, jenom tvrdý data“. Kromě toho, že v něm přebíráme ověřené technické údaje a ceny od automobilek, provádíme i vlastní měření. Můžete si také na fotografiích různá auta prohlížet z několika standardizovaných úhlů pohledu.

Přímo navázaný na Katalog je i Porovnávač. Jeho výhodou proti konkurenci je obrovské množství parametrů, s nimiž lze pracovat.

Odborní novináři vydavatelství Economia pro vás každodenně vytvářejí články mapující trh s novými auty. Díky průběžné aktualizaci cen nových aut máme přístup k unikátním informacím týkajících se zejména cenových změn u nových aut, které na jiných webech nenajdete. Podrobné recenze vznikají po autentickém testování nových modelů jako jejich profily, které se na rozdíl od testů na konkurenčních autowebech v proudu času upravují a rozšiřují. Vzhledem k renomé vydavatelství Economia často testujeme nová auta ještě dříve, než se začnou prodávat na českém trhu, takže od nás máte informace opravdu z první ruky.

Nedílnou součástí projektu je i možnost vašeho zapojení prostřednictvím diskusí pod profily jednotlivých modelů i dalších článků. Budeme rádi za vaše připomínky i postřehy nejen ke konkrétním tématům a vozům, ale i k fungování webu.

Druhá generace portálu www.vybermiauto.cz právě sjela z výrobní linky. Teď potřebuje zajet a doladit, aby mohla sloužit k vaší plné spokojenosti. Budeme vděčni za každou vaší servisní prohlídku, která zlepší náš výkon. Jsme tu pro vás!


Ondřej Běhal Ondřej Běhal
šéfredaktor

reklama