Jak fungují poptávky

Poptávka pomáhá pořídit si nové auto za co nejvýhodnějších podmínek. Díky této funkci nemusíte pracně shánět kontakty na prodejce nových aut a obesílat je sami jednoho po druhém. Poptat můžete jakoukoli specifikaci libovolného auta, kterou najdete v sekci Autodata. Vyplníte jednoduchý formulář s vaší e-mailovou adresou a odešlete jej.

Prodejci daného vozu dostanou do svých e-mailových schránek informaci, jaký typ auta sháníte, a měli by se vám ozvat s nabídkou.

Na vás je pouze vybrat si tu nejlepší. Poptávka je nezávazná, k ničemu Vás nezavazuje a zcela zdarma.

Portálu vybermiauto.cz neplatí žádné provize ani prodejci nových aut. Pomáháme navázat kontakt mezi zákazníkem a prodejci a děláme to rádi!

 

Reakce našich uživatelů

Vybíral jsem mezi Citroënem C4 a Renaultem Méganem. Nabídek přišlo odhadem tak okolo 50, možná víc. Asi tak půl na půl od Citroënu a Renaultu. S přibližně 15ti jsem si ještě dopisoval, protože jsem chtěl něco doplnit, něco mě zajímalo (třeba kdy je vůz k dodání, výbava, možné barvy atd.).
Celé to bylo trošku zpestřeno tím, že auto jsem potřeboval v podstatě ihned a Renault měl zrovna typ Mégane vyprodaný, a k dodání byl nejdřív za 3 měsíce. V podstatě jsem vybíral pouze mezi skladovými vozy - těmi předváděcími na prodejně, protože byly levnější a mě to bylo jedno. Dost dlouho to vypadalo na C4ku, ale pak se ozval jeden autosalon Renault, který měl jednoho Mégana ještě stále jako testovací auto a nabízel ho s výraznou slevou (asi 30 000 oproti katalogu), no a to vyhrálo.
Tento systém poptávky mi ušetřil hromadu času, v podstatě jsem do autosalonu šel až jen pro vybrané auto.
Daniel, Praha

 

Podělte se také o Vaše postřehy a dojmy z koupě auta přes náš poptávkový systém. Rádi je zde zveřejníme. E-mail: info@vybermiauto.cz.

reklama