ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Velké slevy u Toyoty. Na Corolle můžete ušetřit i přes 100 tisíc korun
10. března 2020

reklama
Japonská automobilka si na konec zimy připravila pro české řidiče zajímavé slevy. Ty se týkají všech karosářských verzí modelu Corolla a pohybují se od 60 do 110 tisíc korun. Máme přehled.

Toyota začala na českém trhu nabízet zajímavé slevy. Týkají se i modelu Corolla, tedy všech tří jeho karosářských verzí. Přinášíme podrobný přehled, kde všude se šlo s cenou dolů. Slevy se totiž týkají jen vybraných motorů nebo výbavových variant.

V případě Toyoty Corolla hatchback si můžete za zvýhodněnou cenu pořídit motor 1.2 Turbo s výbavou Comfort MR20 a s paketem Tech. Celek je k dispozici za 499 900 korun, což je o 60 tisíc korun méně než před zvýhodněním. Zlevnila ale i celá výbavová verze GR Sport MR20. Ta zlevnila o 60 tisíc korun, přičemž nejlevněji ji dostanete s motorem 1.8 Hybrid za 634 900 korun. Více už najdete v ceníku Corolly hatchback, který se skrývá pod tímto odkazem.

U Corolly sedan je nabídka menší, ale zase lze ušetřit víc peněz. Sleva se týká motorů 1.6 Valvematic a 1.8 Hybrid ve výbavě Comfort s paketem Tech. Ty si můžete pořídit za ceny 444 900 korun a 539 900 korun. V prvním případě jde o slevu 110 tisíc korun, v tom druhém 95 tisíc. Kompletní ceník tohoto vozu najdete zde.

Do třetice je tu Corolla Touring Sports, u které je největší nabídka slev. Motor 1.2 Turbo ve výbavě Comfort MR20 s paketem Tech pořídíte za 524 900 korun, což je o 60 tisíc korun výhodněji. Výbava Trek 20 ale zlevnila jako celek a to o 60 tisíc korun. Nejlevnější je 1.8 Hybrid za 659 900 korun. Výbava GR Sport MR20 je také levnější o 60 tisíc korun, tady koupíte totožnou jednotku za 659 900 korun. Kompletní ceník prozradí víc, stačí na něj kliknout.

Pokud váháte, kterou Corollu si nakonec do garáže pořídit, připravili jsme pro vás srovnání všech tří karosářských verzí v základních výbavách a se základním motorem. Za zmínku stojí i fakt, že Corolly přišly v nabídce o verzi Prestige. Srovnání najdete pod tímto odkazem.

Autor: Jan Markovič

reklama
13. července 2017
Test Hyundai i30 kombi
Recenzi nové generace modelu Hyundai i30 kombi přivážíme krátce poté, co se začal prodávat na českém trhu. Třetí vydání kombíku vyráběného v Nošovicích jsme otestovali s novým benzinovým motorem 1.4 T-GDI.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai i30 kombi
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

Na trhu je nový městský crossover. KIA XCeed s bohatou výbavou pod 500 tisíc korun
Kronika rodu Ceedů má novou kapitolu. Korejská rodina se rozrostla o nového robustního člena a s cenovkou 489 980 korun ho představuje na českém trhu. Co nového nabídne?
Peugeot 308 přišel o některé motorizace. Naftový dvoulitr chybí úplně
Francouzská automobilka zjednodušila ceník pro svůj hatchback a kombi řady 308. Už jej nekoupíte v základní výbavě Active v kombinaci s automatem. Z nabídky zcela odchází naftový čtyřválec 2.0 BlueHDi.
reklama
Na český trh míří první hybridní Opel. Stojí necelý milion korun
Německá automobilka pokračuje v elektrifikaci. Do modelu Grandland X namontovala novou hybridní pohonnou jednotku. K dostání je i ve verzi 4x4.
Peugeot upravuje ceny. Zlevnil až o několik tisíc korun
Změny v cenících se týkají modelu 308 a oblíbeného Peugeotu Rifter. Prodloužená verze ale přišla zkrátka. Přinášíme podrobný přehled.
Opel Astra dostal novou akční verzi. Je levnější než základní výbava
Výbavová verze se jmenuje Smile. Přináší navíc zajímavé prvky včetně koženého volantu s vyhříváním. Zaplatíte za ni přitom méně než za dosavadní základ jménem Astra.
reklama
blog comments powered by Disqus
reklama