ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Velké slevy u Citroënu? C5 Aircross stojí o 55 tisíc korun méně, má to ale háček
4. září 2019

reklama
Francouzská automobilka s příchodem školního roku stahuje své ceny. Ruší ale přitom některé starší výhody a tak se většího snížení ceny dočkaly jen některé modely. Jde například o SUV C5 Aircross.

České zastoupení Citroënu patří mezi největší vyhlašovače slev na našem trhu. Často láká na nákupní ceny vozů, které jsou nižší o desítky tisíc korun. Ne vždy je to ale úplně pravda. Příkladem budiž SUV Citroën C5 Aircross. To podle ceníku zlevnilo o 55 tisíc korun a to ve všech třech výbavách.

Auto tak nově pořídíte už od 495 000 korun. Cena je platná pro verzi Live s motorem 1.2 Puretech. Ta samá jednotka ve druhé výbavě Feel vyjde na 535 000 korun. Top verze Sine pak stojí 635 000 korun opět s tímto benzinovým motorem. Kompletní ceny Citroënu C5 Aircross najdete v jeho ceníku, který je pod tímto odkazem.

Spolu se slevami ale končí staré výhody, které Citroën nabízel. Na nákup verze Live to bylo 30 tisíc korun, na Feel 40 a na Shine 50 tisíc korun. Z logiky tedy vyplývá, že nejvíce ušetříte u základního provedení, které je o 15 tisíc korun levnější než o prázdninách. Naopak top varianta zlevnila jen o pět tisícikorun.

Středně velké SUV Citroën C5 Aircross má stejný základ s Peugeotem 3008 a Opelem Grandald X. Provnali jsme ho proto s jeho sourozenci a jako bonus přizvali i nošovický Hyundai Tucson. Jak porovnání dopadlo? Klikněte na tento link.

Nezapomeňte se také podívat na přehled středně velkých SUV do ceny 700 tisíc korun. Vybírali jsme modely s benzinovým motorem a pohonem předních kol. Více zde.

Autor: Jan Markovič

reklama
6. listopadu 2018
Test Hyundai Tucson
Hyundai Tucson se začal v polovině roku 2018 prodávat na českém trhu ve faceliftovaném provedení a Vybermiauto.cz už přiváží recenzi. Testem prošla verze 2.0 CRDi 4x4 MHEV, tedy první hybrid vyráběný na českém území.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Tucson
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

Honda HR-V po faceliftu už jezdí v Česku. Co přinesl nového?
Aktuálně máme v redakci Hondu HR-V po faceliftu. Laik auto od předchozí verze pozná jen obtížně. Oba vozy jsme proto porovnali, abychom zjistili, co přinesly nového. Honda se musí snažit, v kategorii B-SUV je totiž poměrně silná konkurence.
Renault zlevnil model Kadjar. Ušetříte ve všech výbavách
Kompaktní SUV Renualt Kadjar je levnější. Na jaro si totiž Francouzi přichystali slevu. Ta se promítá ve všech výbavových verzích. Víme, kolik se dá ušetřit.
reklama
Toyota Yaris jezdí v novém ročníku. Zahodila některé motory, má novou výbavu
Na českém trhu se už nabízí malý hatchback Toyota Yaris v modelovém provedení 2020. To znamená změnu nabídky motorizací, vybrané jednotky zahodily třídveřové i pětidveřová verze. K dispozici je také nová výbava. Nějakou dobu se ale bude současně prodávat ještě starší verze 2019.
Fiat 500 žije i po 12 letech. Má novou výbavu a mírně zdražil
Stylové městské mini dostalo verzi Dolcevita pro standardní karoserii i kabriolet. Odkazuje na slavný film. Ostatní verze zůstávají v prodeji jen s vyšší cenovkou.
reklama
blog comments powered by Disqus
reklama