ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Toyota CH-R láká na obrovskou slevu. Zlevnila o 60 tisíc korun
23. května 2020

reklama
Japonská automobilka chce zřejmě nalákat víc českých zákazníků do svých showroomů. Toyota CH-R zlevnila ve výbavě Comfort o 60 tisíc korun. Vyšší verze Selection a Style jsou naopak dražší.

Po pandemii koronaviru je zřejmě důležité rozhýbat co nejrychleji trh. Ví to i u Toyoty, proto se rozhodli nasadit velmi zajímavou slevu. Kdo si pořídí SUV Toyota CH-R, může ušetřit až 60 tisíc korun. Je ale potřeba si vybrat tu správnou výbavu.

Toyota CH-R je nejlevnější ve verzi Comfort. Ta vyjde s motorem 1.2 Turbo na 504 900 korun. To je o 60 tisíc korun méně než před slevou. Další verze ale naopak zdražovali. Za vyšší výbavu Selection si zaplatíte  5000 korun navíc, protože s motorem 1.8 Hybrid vyjde na 704 900 korun. Ve verzi Style pak CH-R stojí 554 900 korun, taktéž s motorem 1.2 Turbo.

Za pozornost stojí i fakt, že s novým ceníkem vypadly z výběru dvě méně prodávané motorizace Toyoty CH-R. Už si tak nemůžete koupit motor 1.2 Turbo v kombinaci s automatickou převodovkou Multidrive S. A v nabídce chybí tak verze s Multidrive S a pohonem všech kol. Více informací o Toyotě CH-R najdete v ceníku, který se skrývá pod tímto odkazem.

Toyota CH-R je na pomezí mezi nejmenšími a kompaktními SUV. Porovnali jsme ji proto s Hyundai Kona, Škodou Kamiq a Hondou HR-V. Výsledek najdete zde.

Toyota sází na Hybridy, podívejte se na všechny vozy s tímto druhem pohonu, které je možné koupit do 750 tisíc korun. Jejich výpis jsme pro vás připravili tady.

Autor: Jan Markovič

reklama
23. dubna 2020
Test Hyundai Tucson
Recenzi rodinného SUV Hyundai Tucson jsme rozšířili o dynamičtější provedení N Line. Nejenže auto zkrášlí, ale navíc upraví podvozek a ztuží řízení. Pod ruce se nám sportovec dostal s automatem a motorem 2.0 CRDi.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Tucson
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

blog comments powered by Disqus
reklama