ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Suzuki Vitara a S-Cross dostaly hybridní motor 1.4 BoosterJet
24. března 2020

reklama
Japonská automobilka rozšiřuje nabídku modelů, které na silnice nově vyjedou s mild-hybridním systémem pod kaptou. Benzinovou jednotku 1.4 BoosterJet Hybrid dostaly oblíbené vozy Vitara a S-Cross.

Kdo čekal na dobu hybridní, konečně se dočkal. Suzuki vyzbrojilo své další modely hybridním motorem 1.4 BoosterJet Hybrid. Ty jsou k dostání nejen s pohonem předních kol, ale i jako 4x4. V nabídce se také objevila staronová výbava. Dostal ji crossover Suzuki S-Cross.

Suzuki S-Cross pořídíte nejlevněji s novým motorem 1.4 BoosterJet Hybrid právě v základní výbavě Comfort. V ní se prodává za cenu 489 900 korun. Ve verzi Premium, které nově v nabídce přibyl tempomat, vyjde na 509 900 korun. K mání je v tomto případě i s pohonem 4x4, platí se za něj 552 900 korun. Top varianta Elegance pak stojí 545 900 korun s pohonem předních a 588 900 korun s pohonem všech kol. Více najdete v kompletním ceníku, který je připraven zde.

Ještě zajímavější nabídku připravili Japonci pro své kompaktní SUV Suzuki Vitara. To má speciální výbavy přímo pro hybridní pohon. Základní verze se jmenuje Comfort Hybrid a jednotku 1.4 BoosterJet Hyrid v ní koupíte za 469 900 korun.

Vyšší výbavu Premium Hybrid, ve které najdete oproti verzi Premium pro konvenční motory navíc full LED světlomety a dešťový senzor, můžete mít za 490 900 korun s pohonem předních kol a 555 900 korun s pohonem všech kol. To je o 34 tisíc korun dráž než zaplatíte za konvenční jednotku 1.4 BoosterJet.

O 27 tisíc korun více pak budete platit ve dvou výbavách Elegance Hybrid a Elegance Panorama Hybrid. V první jmenované pořídíte motor 1.4 BoosterJet Hybrid za 528 900 korun a s pohonem všech kol za 576 900 korun. V druhé pak jako předokolku za 549 900 korun a jako 4x4 za 596 900 korun. Kompletní ceník Suzuki Vitara včetně všech technických údajů jsme si pro vás připravili pod tímto odkazem.

Suzuki není dnes zdaleka jedinou značkou, která má ve svém portfoliu mild-hybridní vozy. Na českém trhu jich je celá řada. My jsme proto pro vás připravili výpis všech modelů, které se se svou cenou vejdou do 750 tisíc korun. Najdete ho pod tímto odkazem.

 

Autor: Jan Markovič

reklama
23. dubna 2020
Test Hyundai Tucson
Recenzi rodinného SUV Hyundai Tucson jsme rozšířili o dynamičtější provedení N Line. Nejenže auto zkrášlí, ale navíc upraví podvozek a ztuží řízení. Pod ruce se nám sportovec dostal s automatem a motorem 2.0 CRDi.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Tucson
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

Peugeot elektrifikuje. Jeho modely 3008, 508 a 508 SW dostaly hybridní motory
Motory Hybrid 225 a 300 dostanete ve třech modelech francouzské automobilky. Nejlevněji je k dispozici v crossoveru 3008. Máme kompletní přehled cen a výbav.
Seat zdražuje, ale jen mírně. Nejvíc si připlatíte za velké SUV Tarraco
Španělská automobilka zdražila některé své SUV modely na českém trhu. Změny se tedy týkají vozů Arona, Ateca a Tarraco. Jde ale jen o tisícové částky odstupňované podle velikosti.
reklama
Třetí Škoda Octavia Combi se prodává dál. Dostal novou výbavu
Výbava se jmenuje 125 let na oslavu narozenin mladoboleslavské automobilky. Platí pouze pro třetí generaci Škody Octavia Combi. Ta bude v showroomech k mání spolu se čtvrtou.
Velké slevy u Toyoty. Na Corolle můžete ušetřit i přes 100 tisíc korun
Japonská automobilka si na konec zimy připravila pro české řidiče zajímavé slevy. Ty se týkají všech karosářských verzí modelu Corolla a pohybují se od 60 do 110 tisíc korun. Máme přehled.
Fiat 500 dostal hybridní motor, novou výbavu a lehce zdražil
Proklamovaný hybridní pohon 1.0 BSG konečně dorazil pod kapotu stylového městského vozu Fiat 500 a také jeho otevřené varianty Fiat 500C. Nahradil dosavadní 0.9 TwinAir, který odchází. Pětistovka navíc dostala i výbavu Launch Edition.
reklama
blog comments powered by Disqus
reklama