ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Srpnové ceníky Mazdy
1. srpna 2010

reklama
Mazda v srpnu prodloužila červencové akce. Kromě celkem zajímavého poměru ceny a výbavy láká i pětiletou zárukou, úvěrem s nulovým navýšením a povinným ručením za korunu.

Mazda v srpnu prodloužila červencové akce. Kromě celkem zajímavého poměru ceny a výbavy láká i pětiletou zárukou, úvěrem s nulovým navýšením a povinným ručením za korunu.

Nabídku Mazdy jsme si dosud na www.vybermiauto.cz podrobněji nepředstavovali, tak pojďme do toho.

Konkurentka Fabie, malá Mazda 2, nabízí zajímavý poměr ceny a výbavy u některých variant pětidveřového provedení, kde slevy proti základnímu ceníku činí 60 000 Kč. Nejlevnější Mazda 2 tak stojí 242 900 Kč a nejde o základní výbavu CE, ale vyšší CE Pro s klimatizací nebo elektrickým ovládáním předních oken. Základní motor 1.3/55 kW převyšuje svými parametry většinu základních motorů konkurence. Jde o pohonnou jednotku, se kterou se dá s rozumnou dynamikou a spotřebou vyrazit i na delší cesty.

Větší Mazda 3, konkurentka Fordu Focus nebo VW Golf, je v provedení hatchback ve většině výbav levnější o 40 000 Kč. Neplatí to pro tu základní, takže se nejlevnější verzí stala druhá výbava CE, která v kombinaci se základním motorem 1.6 přijde na 359 900 Kč. Ve standardu nechybí klimatizace, šestice airbagů, stabilizační systém, palubní počítač nebo rádio s přehráváním CD a MP3.

Velmi zajímavý poměr ceny a výbavy nabízí také limitovaná edice 90th Anniversary, která je určena těm, kteří hodně dají na styl a vzhled svého auta. U hatchbacku s motorem 1.6 za 421 900 Kč nechybí sportovní mřížka chladiče, sportovní přední i zadní nárazník, LED diody v zadních světlometech, sedmnáctipalcová litá kola, metalíza zdarma, sportovní sedadla, automatická dvouzónová klimatizace nebo bluetoooth handsfree.

Mazda 3 sedan startuje v provedení 1.6 CE na stejné ceně jako pětidveřový hatchback, tedy od 359 900 Kč.

U vozidel Mazda 2 i Mazda 3 importér nabízí prodlouženou záruku na 5 let, nebo 150 000 km zdarma. Zájemci o úvěr mohou využít speciální nabídky s nulovým navýšením, při níž se zaplatí polovina  z ceny auta a druhá bez navýšení za rok. Navíc lze mít první rok vlastnictví auta povinné ručení za 1 Kč.

Mazdu 2 i Mazdu 3 si můžete v sekci Autodata porovnat s konkurenty.

reklama
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

reklama
blog comments powered by Disqus
reklama