ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Škoda Enyaq rozšířila nabídku o pohon všech kol. Víme, kolik stojí
8. června 2021

reklama
Mladoboleslavská automobilka dále rozšiřuje ceník svého prvního elektrického SUV Škoda Enyaq. Auto nově dostalo variantu s vysokým výkonem 195 kW a pohonem všech kol. Označuje se jako 80x.

Zájemci o první elektrické SUV v historii mladoboleslavské automobilky mají opět více možností na výběr. Nově se totiž Škoda Enyaq iV nabízí v motorizaci 80x. Ta značí pohon všech kol i vyšší výkon 195 kW.

Auto se nabízí ve dvou výbavových verzích. V základní variantě Loft vyjde Škoda Enyaq iV 80x na 1 277 900 korun. Pro náročnější řidiče je pak připravena sportovně střižená verze Sportline. V ní Škoda Enyaq iV 80x stojí už 1 357 900 korun. Kompletní ceník Škody Enyaq najdete pod tímto odkazem.

Připravili jsme pro vás také porovnání Škody Enyaq iV s jejím technologicky spřízněným sourozencem. Jde o Volkswagen ID.4. Jak si oba vozy proti sobě stojí zjistíte zde.

A nebo se podívejte na výpis všech elektromobilů na českém trhu za ceny o 1,2 do 1,5 milionu korun. Připravili jsme ho pro vás pod tímto odkazem.

Autor: Jan Markovič

reklama
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Kona Electric
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

reklama
blog comments powered by Disqus
reklama