ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Škoda Enyaq má novu výbavu Sportline. Dostala chytrá světla a obří kola
3. března 2021

reklama
Elektromobil z Mladé Boleslavi rozšiřuje svou nabídku výbav. Nově se v jeho ceníku objevuje verze Sportline, která má více zajímavých prvků. Známe její cenu.

První samostatný elektromobil mladoboleslavské automobilky láká na nápaditý design, vysoké výkony i dlouhý dojezd, který může překročit i 500 kilometrů na jedno nabití. Není divu, že se postupně rozšiřuje i jeho ceníková nabídka výbav.

Nově je Škoda Enyaq iV k mání s výbavou Sportline. Ta vychází z varianty Loft, ale navíc přidává třeba chytré diodové světlomety LED Matrix. Auto dostalo také větší kola, v základu jsou 20palcová. Sportline se nabízí ve stejné motorizaci jako Loft, ale je o 80 tisíc korun dražší. Konkrétně za ni dáte nejméně 1 152 900 korun. Cena platí pro verzi 60/132.

Změna se ale odehrála i ve výbavě Loft. Ta s příchodem verze Sportline a změnou v ceníku mírně zdražila. Nově stojí Škoda Enyaq iV 60/132 kW 1 072 900 korun. To je o 13 tisíc korun víc než před změnami. Kompletní ceník Škody Eynaq včetně technických údajů a obsahu výbav najdete v pod tímto odkazem.

A nebo se podívejte na přehled všech elektromobilů, které jsou v Česku k mání do ceny 1,2 milionu korun. Jejich kompletní výpis jsme pro vás připravili zde, stačí kliknout.

Autor: Jan Markovič

reklama
23. dubna 2020
Test Hyundai Tucson
Recenzi rodinného SUV Hyundai Tucson jsme rozšířili o dynamičtější provedení N Line. Nejenže auto zkrášlí, ale navíc upraví podvozek a ztuží řízení. Pod ruce se nám sportovec dostal s automatem a motorem 2.0 CRDi.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Tucson
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

blog comments powered by Disqus
reklama