ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Seat Alhambra zdražil. Prodává se už jen s jediným motorem
31. srpna 2021

reklama
Trh nepřeje velkým rodinným MPV. Proto je automobilky postupně omezují nebo úplně vypouštějí ze své nabídky. Neblahý osud čeká zřejmě i Seat Alhambra. Auto nyní na českém trhu podražilo.

Seat Alhambra se na českém trhu už delší čas prodává s jedinou pohonnou jednotkou. Jde o benzinový čtyřválec 1.4 TSI o výkonu 110 kW, který je k mání buď s manuální šestistupňovou převodovkou nebo automatickým dvouspojkovým DSG. K mání je už také pouze jediná výbava Xcellence.

Nyní Seat Alhambra přidal na ceně. Dražší je o 15 tisíc korun. S manuální převodovkou ho tak lze pořídit od 979 900 korun. S automatem si už dokonce musíte připravit více než milion. Konkrétně vyjde Seat Alhambra 1.4 TSI DSG Xcellence na 1 004 900 korun.

Kompletní ceník včetně testu Seatu Alhambra najdete pod tímto odkazem.

Seat Alhambra patří mezi poslední zástupce kategorie velkých MPV na českém trhu. Proto jsme ho porovnali s konkurenty, kterými je například Ford Galaxy, Peugeot 5008 nebo Renault Espace. Jak dopadl? Podívejte se sem, stačí kliknout.

MPV najdete také mezi skladovými vozy. Jejich přehled je zde.

Autor: Jan Markovič

reklama
29. dubna 2021
Test Hyundai Tucson
Recenzi nejkontroverznějšího SUV na trhu jsme rozšířili o dojmy z vrcholné naftové motorizace 1,6 CRDi s mild- hybridním systémem. Zaměřili jsme rovněž na fungování sedmistupňové automatické převodovky DCT.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Tucson
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

blog comments powered by Disqus
reklama