ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Renault Mégane dostal nový tříválec. Najdete ho i v GrandCoupé nebo kombi
21. května 2021

reklama
Francouzi rozšiřují nabídku pohonných jednotek u svých modelů. Už jsme psali o novém motoru pro Clio i Captur, řada ale přišla i na oblíbený hatchback, liftback nebo kombi Renault Mégane.

Renault Mégane dostal motor 1.0 TCe. Litrový tříválec produkuje výkon 85 kW, tedy 114 koní a točivý moment 200 Nm. Zvládá zrychlit z nuly na 100 km/h za 11 sekund a maximální rychlost je 190 km/h. Auto se s touto jednotkou prodává ve dvou výbavách. Nejdostupnější je ve verzi Life a to za 410 tisíc korun. Ve verzi Zen pak stojí 440 tisíc korun. Více najdete v ceníku Renaultu Mégane, který je zde.

Stylový Renault Mégane GrandCoupé dostal novou základní výbavu Life. Právě v ní najdete i motor 1.0 TCe. Ten stojí rovných 400 tisíc korun. Více najdete v ceníku tohoto modelu, který jsme pro vás připravili pod tímto odkazem.

Ve výčtu modelové řady Mégane samozřejmě nemůže chybět kombi Mégane Grandtour. To se prodává v nové výbavě Life s motorem 1.0 TCe za 430 tisíc korun. Pohonnou jednotku koupíte stejna jako u hatchbacku také ve verzi Zen a to za 460 tisíc korun. Kompletní ceník tohoto modelu jsme připravili zde.

Autor: Jan Markovič

reklama
26. března 2021
Test Hyundai i30 Fastback
Nejelegantnější karosářská verze oblíbeného modelu i30 se dočkala modernizace. Agresivnější design, vylepšené motory a skvělé jízdní vlastnosti. To je nošovický rodák i30 Fastback. Testovali jsme v nejsilnější verzi.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai i30 Fastback
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

blog comments powered by Disqus
reklama