ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Opel láká na obří slevy. Elektrická Corsa-e stojí o 50 tisíc korun méně
29. prosince 2020

reklama
České zastoupení Opelu sáhlo k drastickým slevám. Ty se týkají jeho elektrického městského vozu Corsa-e. K mání je od 759 990 korun, což je o 30 tisíc méně než před akcí. Až 50 tisíc pak můžete uspořit ve vyšších výbavách.

Elektromobily zažívají boom na českém trhu. Jejich prodeje jsou ale zatím stále poměrně malé, alespoň při srovnání s vozy se standardními spalovacími motory. Proto přijde vhod každá akce, která může nalákat potencionální řidiče elektrických aut na nižší pořizovací cenu. Jednu takovou připravilo i české zastoupení německé automobilky Opel.

Opel Corsa-e dostal výraznou slevu. Ta v základní výbavě Edition činí 30 tisíc korun. To znamená, že nově je základní cena 759 990 korun. Ve vyšších verzích se ale zlevňovalo ještě víc. Výbava GS Line vyjde nyní na 789 990 korun a Elegance na 779 990 korun. V obou případech jde o zvýhodnění 50 tisíc korun a navíc nově dostanete i automatické dálkové světlomety jako standard.

Opel navíc svému hatchbacku do zásuvky přidal ještě novou výbavu. Ta se jmenuje Ultimate a vychází z verze Elegance. Navíc přidává navigaci, adaptivní světlomety, mlhovky, vyhřívaný volant a přední sedadla, zatmavená okénka či zadní parkovací senzory. Za takto naditý vůz se ale už platí víc, potřebujete nají alespoň 849 990 korun.

Kompletní ceník Opelu Corsa-e, včetně fotografií, výbav a technických údajů najdete pod tímto odkazem.

Připravili jsme pro vás také porovnání vozů do zásuvky. Jak si stojí Opel Corsa-e proti sesterskému Peugeotu e-208, Mazdě MX-30 a Hondě e? To najdete zde.

Nebo se podívejte na výpis všech elektromobilů do jednoho milionu korun na českém trhu. Připravili jsme ho pro vás pod tímto odkazem.

Autor: Jan Markovič

reklama
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Kona
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

blog comments powered by Disqus
reklama