ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Nový Renault Captur mírně zdražil. Chce lákat spíš na peněžní bonusy
11. května 2020

reklama
Za novou generaci Renaultu Captur si nyní na českém trhu mírně připlatíte. Automobilka chce situaci zlepšit bonusovým programem, ten ale neplatí na všechny motory z nabídky. Sleva na příslušenství ale ano.

Renault Captur je ve druhé generaci jedním z nejpovedenějších malých SUV na trhu. Ukazuje to i náš nedávný test, který najdete pod tímto odkazem. I proto si francouzská automobilka nyní dovolila vůz mírně zdražit. Nárůst ceny chce pak vyvážit bonusy.

Renault Captur ve výbavě ZEN nyní vyjde na 395 tisíc korun. To je částka, kterou dáte za model s motorem 1.0 TCe s výkonem 100 koní. Tu samou pohonnou jednotku pak najdete i ve druhé výbavě Intens, kde se za ni platí nejméně 445 tisíc korun. V obou případech jde o zdražení v hodnotě 7000 korun. Více najdete v ceníku vozu, který jsme pro vás připravili pod tímto odkazem.

České zastoupení Renaultu chce situaci trochu zlepšit a tak nabízí bonusy. Například při výkupu starého vozu dostanete na nákup nového 15 tisíc korun. Tato nabídka ale bohužel neplatí pro benzinový čtyřválec 1.3 TCe. Sleva 4000 korun na nákup příslušenství k vozu je už ale dostupná pro všechny motorizace

Renault Captur je nejprodávanějším malým SUV v Evropě. Na českém trhu je dvojkou za Peugeotem 2008. Na třetím místě je Škoda Kamiq. Oba tyto vozy jsme navíc ještě s Hyundai Kona přizvali k přímému srovnání s Capturem. Výsledek najdete pod tímto odkazem.

Malých SUV pod půl milionu korun je celá řada. Vyberte si ten svůj s benzinovým motorem, který má výkon alespoň 80 kW. Připravili jsme pro vás výběr pod tímto odkazem.

Autor: Jan Markovič

reklama
21. srpna 2017
Test Hyundai i30
Test oblíbeného hatchbacku Hyundai i30 jsme rozšířili o zkušenosti s variantou 1.6 CRDi ve středním výkonu 81 kW. Jde o celkem kultivovaný motor. Jak se dočtete v recenzi, jeho spotřeba nás ale až zas tak neoslnila.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai i30
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

blog comments powered by Disqus
reklama