ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Mitsubishi Outlander spadla cena. Prodává se až o 100 tisíc korun levněji
5. srpna 2020

reklama
Japonské SUV snížilo na českém trhu svou cenu. Ve verzi PHEV je k mání se slevou 30 až 100 tisíc korun. Nejvíce se dá ušetřit na nejvyšší výbavě.

Vozy s plug-in hybridním pohonem jsou stále populárnější. To platí i pro kategorii SUV, kde je jich celá řada. Mitsubishi se proto na sebe rozhodlo upoutat pozornost zajímavou slevovou akcí. Snížilo cenu u svého modelu Outlander a to až o 100 tisíc korun.

Mitsubishi Outlander PHEV začíná ve výbavě Intense na 929 900 korunách. To je o 30 tisíc korun méně než před prázdninami. Středně vysoká varianta Instyle zlevnila dokonce o 80 tisíc korun. Nově ji je možné pořídit za 1 099 900 Kč. Největší slevu jsme ale našli ve verzi Instyle+, kde činí rovných 100 tisíc korun. Nově ji tak pořídíte za 1 159 900 korun. Více najdete v ceníku, který se skrývá zde.

Prohlédněte si také nabídku hybridních vozů na českém trhu. Vybrali jsme kategorii od 900 tisíc do 1,7 milionu korun. Jejich výpis je k vidění pod tímto odkazem.

Autor: Jan Markovič

reklama
23. dubna 2020
Test Hyundai Tucson
Recenzi rodinného SUV Hyundai Tucson jsme rozšířili o dynamičtější provedení N Line. Nejenže auto zkrášlí, ale navíc upraví podvozek a ztuží řízení. Pod ruce se nám sportovec dostal s automatem a motorem 2.0 CRDi.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Tucson
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

reklama
blog comments powered by Disqus
reklama