ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Mění se ceny velkých rodinných Fordů. Galaxy začíná na 800 tisících
27. července 2021

reklama
Automobilka Ford s koncem července mírně upravila ceny svých velkých rodinných model. Jde o vozy S-Max a Galaxy. Druhý jmenovaný má novou základní cenu. S-Max pak mění základ i sportovně střiženou verzi ST-Line.

Ford S-Max v základním provedení Titanium nyní vyjde s benzinovým motorem 2.0 Ecoblue o výkonu 110 kW na 709 900 korun to je zdražení o 10 tisíc korun oproti jarním cenám. Jednotka 2.0 Ecoblue se ale prodává i ve sportovně střižené verzi ST-Line. V ní stojí nejméně 809 900 korun. A i v tomto případě jde o zdražení o 10 tisíc. Kompletní ceník Fordu S-Max najdete pod tímto odkazem.

Cena za Ford S-Max ST-Line s motorem 2.0 Ecoblue 110 kW je stejná jako za základní Ford Galaxy s totožnou jednotkou. Částka 809 900 korun je také o 10 tisíc korun vyšší, než za co se tento model prodával před zdražením. Jiné změny u většího rodinného MPV nenastaly. Kompletní ceník Fordu Galaxy najdete pod tímto odkazem.

Pokud jste měli v hledáčku velká rodinná MPV s modrým oválem na kapotě, pak zbystřete. Ford totiž upravil jejich ceny. Změny se ale týkají jen některých variant. My jme prozkoumali ceníky českého zastoupení a máme podrobnosti.

Vozy není vždy nutné zadávat do výroby a čekat na ně. K dispozici je řada skladových aut. Velká MPV i další kategorie osobních vozů najdete v naší nové rubrice Vozy skladem. Klikněte sem.
 

Autor: Jan Markovič

reklama
5. února 2021
Test Hyundai i30 kombi
V době kdy ceny nových kombíků včetně Škody Octavie Combi stoupají do výšin, zůstává nový Hyundai i30 kombi i po nedávné modernizaci díky ceně od 354 990 Kč jedním z posledních aut této kategorie, které lze pořídit za rozumné peníze.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai i30 kombi
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

reklama
blog comments powered by Disqus
reklama