ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Kia Venga: klimatizace zdarma, Kia Soul levnější
3. srpna 2010

reklama
Malé MPV z Nošovic Kia Venga dostalo klimatizaci i v základních výbavách Fresh a Active. Plošného zlevnění o 15 000 Kč se dočkal malý kříženec, model Kia Soul.

Malé MPV z Nošovic Kia Venga dostalo klimatizaci i v základních výbavách Fresh a Active. Plošného zlevnění o 15 000 Kč se dočkal malý kříženec několika kategorií se vzhledem terénního auta, model Kia Soul.

Kia Venga (na snímku), konkurentka Škody Roomster, dosud obsahovala klimatizaci až ve třetí výbavě Comfort a v prvních dvou stupních Fresh a Active si ji zákazníci museli přikupovat za 20 000 Kč. Nyní je tedy klimatizace součástí každé Vengy, tedy i základního provedení Fresh s motorem 1.4/66 kW za 259 980 Kč. Venga se tak stala zařadila mezi nejlevnější vozy kategorie MPV s klimatizací. Nabídka se ale vztahuje pouze na skladové vozy, pokud si z nich zákazník nevybere a zadá auto do výroby, musí si klimatizaci dále připlácet.

Kia Soul se minulý měsíc představila v provedení pro modelový rok 2010 s bohatší výbavou, ale také vyšší cenou. Nyní se ale cenová hladina pomalu vrací na dřívější úrovně. V ceníku platném od 2. srpna jsou totiž všechny verze křížence karoserií SUV, MPV a hatchback levnější o 15 000 Kč. Nejlevnější Soul ve výbavě Base s výkonným motorem 1.6/93 kW stojí 309 980 Kč a jeho standardní výbava sestává mimo jiné z klimatizace, šesti airbagů, stabilizačního systému ESP nebo rádia s CD a MP3 přehrávačem.

Všechny změny jsou zaneseny v databázích portálu www.vybermiauto.cz, takže si aktuální nabídku modelů Venga a Soul můžete v sekci Autodata porovnávat s konkurenty.

reklama
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

reklama
blog comments powered by Disqus
reklama