ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Kia Stonic zlevnila. Musíte si ale vybrat ten správný motor
19. července 2021

reklama
Korejská automobilka jen mírně upravila ceník svého crossoveru Kia Stonic. Ten je nyní levnější ve speciální verzi Spring Edition. Sleva ale neplatí pro všechny motory, některé naopak zdražily.

Pozor ale na ostatní motorizace s výbavou Spring Edition. Ty totiž naopak zdražily o 10 tisíc korun. Jde o přeplňovanou jednotku 1.0 T-GDI, která nyní vyjde minimálně na 455 980 korun, její kombinaci s automatem DCT za 480 980 korun a mild-hybridní 1.0 T-GDI MHEV, za kterou se nyní platí 490 980 korun. Prodává se i s automatem DCT za 515 980 korun.

Základní cena modelu Kia Stonic zůstává stejná. Auto tedy začíná na 359 980 korunách, přemž jej dostanete ve výbavě Comfort s motorem 1.2 DPI. Kompletní ceník Kie Stonic najdete pod tímto odkazem.

Kia Stonic je levnější než na jaře. Platí to ale pouze v jediném případě. Korejský crossover si totiž musíte pořídit ve výbavě Spring Edition a to jedině s benzinovým motorem 1.2 DPI. V takovém případě zaplatíte 415 980 korun, což je o 10 tisíc korun méně než před změnou ceníku.

Pokud hledáte malé crossovery, můžete do částky 450 tisíc korun poměrně slušně vybírat ze základnějších verzí. Připravili jsme proto pro vás jejich výpis. Najdete ho pod tímto odkazem.

Autor: Jan Markovič

reklama
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai Kona
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

blog comments powered by Disqus
reklama