ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Kia cee´d: zimní pneumatiky zdarma
7. října 2010

reklama
Kia si připravila pro model cee´d další lákadlo: sadu zimních pneumatik zdarma. Výbava limitované edice Cool se navíc rozšířila o kola z lehkých slitin. Její cena začíná na 299 980 Kč.

Kia si připravila pro model cee´d další lákadlo: sadu zimních pneumatik zdarma. Výbava limitované edice Cool se navíc rozšířila o kola z lehkých slitin. Její cena začíná na 269 980 Kč.

Bratrovražedný souboj modelů Hyundai i30 a Kia cee´d o nejatraktivnější nabídku mezi rodinnými vozy nekončí a těží z toho čeští zájemci o nová auta. V říjnovém ceníku najdeme u pětidveřového cee´du a kombi označovaného SW novou položku: sadu zimních pneumatik zdarma.

Další prvek standardní výbavy přibyl také u limitované edice Cool: kola z lehkých slitin. Pojďme si zopakovat, co všechno tento dobře vybavený vůz s cenou od 269 980 Kč obsahuje v základu: například klimatizaci, šest airbagů, rádio s CD/MP3 přehrávačem, volant stavitelný ve dvou osách, výškově stavitelné sedadlo řidiče, centrální zamykání, palubní počítač, elektrické ovládání přeních oken a zadní parkovací senzory. Kombi navíc střešní ližiny. Samozřejmě nechybí sedmiletá záruka na celý vůz omezená na 150 000 km, přičemž první tři roky žádné omezení neplatí.

Výbava Cool se kromě základní čtrnáctistovky pojí i s benzinovou šestnáctistovkou (od 299 980 Kč) a turbodiesely 1.6 CRDi/66 kW (od 369 980 Kč) a 85 kW (384 980 Kč). Kombi vždy stojí o 30 000 Kč více.

Nejlevnější cee´d ve výbavě Fresh modelového roku 2010 má cenovku 239 980 Kč. Jde o skladový vůz. Výše popsaná výbava Cool už se týká nového modelového roku 2011 a dá se objednávat do výroby.

Ceny, standardní i příplatkové výbavy stejně jako technická data, barvy nebo fotografie, nárazové testy i statistiky prodeje všech verzí modelu Kia cee´d najdete v sekci Autodata. Zde si modely také můžete porovnat s konkurenty podle více než 200 libovolně zvolených parametrů.

Podrobné testy objevíte v sekci Autoblok.

reklama
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

reklama
blog comments powered by Disqus
reklama