ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Kia cee´d: slevy 5 - 15 tisíc
4. října 2010

reklama
Kia cee´d zlevnila ve všech třech karosářských verzích: jako pětidveřový hatchback, třídveřový pro cee_d i kombi SW. Sleva činí 5 až 15 tisíc. Nevyhnula se ani limitovaným edicím Cool a Navigator.

Kia cee´d zlevnila ve všech třech karosářských verzích: jako pětidveřový hatchback, třídveřový pro cee_d i kombi SW (na snímku). Sleva činí 5 až 15 tisíc. Nevyhnula se ani limitovaným edicím Cool a Navigator.

Právě limitovaná edice Cool zlevnila nejvíc - o 15 tisíc korun u pětidveřového cee´du a o 10 tisíc u kombíku SW. Auto obsahující mimo jiné klimatizaci, šest airbagů, rádio s CD/MP3 přehrávačem, USB vstupem a ovládáním na volantu, výškově stavitelná sedadla s aktivními opěrkami hlavy nebo zadní parkovací senzory tak přijde na 269 980 Kč se základním motorem 1.4. Kombík je o 30 tisíc dražší.

Bohatě vybavené limitované edice Active Plus Navigator a Comfort Plus Navigator zlevnily o 10 tisíc u pětidveřového cee´du a o 5 tisíc u kombi SW.

První jmenovaná obsahuje navíc proti výbavě Cool mimo jiné litá kola, přední mlhovky, zařízení zobrazující mrtvý úhel ve zpětném zrcátku u řidiče nebo přenosnou navigaci Mio. Nejlevnější provedení s motorem 1.4 stojí 314 980 Kč (kombi opět o 30 tisíc víc).

Comfort Plus Navigator přidává ještě stabilizační systém ESP, asistent rozjezdu do kopce, vyhřívaná přední sedadla a kůží potažený volant nebo hlavici řadicí páky. Nejnižší cena činí 344 980 Kč.

Všechna zatím jmenovaná provedení se týkají modelového roku 2011 s motory splňujícími normy Euro 5. V ceníku aktuálně najdete pouze limitované edice, protože běžné stupně výbavy by se nevyplatily.

Ze skladů se doprodávají ještě provedení modelového roku 2010, které také zlevnily o 10 000 Kč. Základní provedení Fresh tak přijde na 239 980 Kč (kombi je o 20 tisíc dražší).

Plošně o deset tisíc korun se zlevnily i ceny třídveřového pro_cee´du, který se už prodává pouze v provedení pro modelový rok 2011, ale bez limitovaných edicí. Nejlevnější Active stojí od 254 980 Kč.

Zlevnění cee´du znamená, že se opět pustil do bratrovražedné cenové války s Hyundaiem i30 nejen o nejprodávanější zahraniční rodinné auto v Česku. Poměrem cena/velikost předčí korejské vozy pouze Dacia Logan (včetně kombi MCV), která ale neumí nabídnout ani zdaleka tak bohatou výbavu.

Ceny, standardní i příplatkové výbavy stejně jako technická data, barvy nebo fotografie, nárazové testy i statistiky prodeje všech verzí modelu Kia cee´d najdete v sekci Autodata. Zde si modely také můžete porovnat s konkurenty podle více než 200 libovolně zvolených parametrů.

Podrobné testy objevíte v sekci Autoblok.

reklama
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

reklama
blog comments powered by Disqus
reklama