ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Hyundai i30 kombi o prázdninách zdražil, přesto může být pro některé řidiče levnější než dříve
6. srpna 2018

reklama
Hyundai i30 kombi se v dobře vybavené akční verzi nyní prodává od 459 990 korun. Ještě v květnu byla podobná verze o 45 tisíc korun levnější. Aktuálně lze však cenu výrazně snížit, pokud máte dlouho řidičák a vlastníte vůz Hyundai.

Hyundai i30 kombi se aktuálně prodává od 424 990 korun s benzinovým motorem 1.4 v základní výbavě Entry. Mezi kombíky nižší střední třídy rozhodně nejde o jeden z nejlevnějších modelů. I když vynecháme extrémně levnou Dacii Logan MCV, jsou výrazně dostupnější i kombíky jiných značek. Podívejte se na přehled všech rodinných kombíků (nižší střední třída) do půl milionu korun seřazený od nejnižší ceny.

Základní verze navíc disponuje poměrně chudou výbavou. Mnohem zajímavější jsou limitovaná akční provedení. Výbava Best of Czech aktuálně zahrnuje například klimatizaci, rádio s bluetooth handsfree pro legální telefonování za jízdy s ovládáním na multifunkčním volantu, patnáctipalcová litá kola, tempomat, LED denní svícení, automatické přepínání dálkových světel nebo bezpečnostní prvky zahrnující mimo jiné varování před čelním nárazem s případným autonomním brzděním nebo aktivní udržování auta v jízdním pruhu. Tato varianta se nyní v kombinaci s tříválcovým benzinovým turbomotorem 1.0 T-GDI prodává za 459 990 korun. Porovnali jsme takto vybavený Hyundai i30 kombi s vozy Ford Focus kombi a Škoda Octavia Combi taktéž v limitovaných edicích a s objemově stejnými motory. Podívejte se zde.

Ještě v květnu stál podobně vybavený vůz Hyundai i30 kombi 1.0 T-GDI Club 414 990 korun, takže od té doby zdražil o 45 tísíc korun. Jenže cenu lze aktuálně několika způsoby snížit. Slevu 20 tisíc korun získáte při využití značkového financování. Za každý rok, kdy máte řidičské oprávnění na řízení auta, si můžete odečíst tisícovku. A další tisícovku ročně za dobu, po kterou vlastníte vůz značky Hyundai. Nejvíce tedy získají dlouholetí řidiči a majitelé aut této korejské značky. Pro podnikatele platí sleva 2000 korun bez DPH za každý rok samostatné výdělečné činnosti.

Stejné akce se vztahují na karosářské verze I30 hatchback a fastback. Kompletní ceník vozu Hyundai i30 kombi včetně limitovaných edic si prohlédněte zde.

Autor: Ondřej Běhal

reklama
13. července 2017
Test Hyundai i30 kombi
Recenzi nové generace modelu Hyundai i30 kombi přivážíme krátce poté, co se začal prodávat na českém trhu. Třetí vydání kombíku vyráběného v Nošovicích jsme otestovali s novým benzinovým motorem 1.4 T-GDI.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai i30 kombi
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

reklama
blog comments powered by Disqus
reklama