ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Hyundai i30 dostalo novou výbavu All Inclusive. Víme co obsahuje a kolik stojí
3. ledna 2020

reklama
Výbava přináší zajímavé prvky, včetně bezklíčového přístupu nebo adaptivního tempomatu. Dostupná je na rozdíl od N-Line, ze které vychází, pro všechny karosářské varianty Hyundai i30 včetně kombi.

S příchodem roku 2020 dostal nošovický Hyundai i30 novou výbavu All Inclusive. Ta je dostupná pro všechny jeho karosářské verze, tedy hatchback, fastback i kombi. S některými motory stojí méně než výbava, ze které vychází, s jinými víc. Proto přinášíme podrobný přehled.

Výbava All Inclusive vychází ze známé verze N-Line. Nabízí navíc sledování mrtvého úhlu, zatmavená okna vzadu, bezklíčový systém, dešťový senzor, adaptivní tempomat pro automatickou převodovku a dokonce i navigaci. Naopak jí chybí elektricky sklopná zrcátka a větší 18" kola, se kterými se N-Line prodává. Nabízí se stejnými motory jako N-Line, ty jsou k dispozici celkem čtyři.

V případě hacthabcku Hyundai i30 pořídíte výbavu All Inclusive nejlevněji s motorem 1.4 T-GDI za 479 990 korun, což je o 10 tisíc korun dráž než N-Line. Pokud ale tuto pohonnou jednotku spojíte s automatem, pak vyjde na 504 990 korun a to je naopak o 15 tisíc korun levnější. Stejný rozdíl je i u motoru 1.6 CRDi. S manuálem vyjde na 509 990 Kč a s automatem DCT na 534 990 Kč. Kompletní ceník Hyundai i30 najdete pod tímto odkazem.

Hyundai i30 Fastback je o 10 tisíc korun dražší než hatchback. To znamená, že nejlevněji u něj pořídíte výbavu All Inclusive za 489 990 korun s jednotkou 1.4 T-GDI a za 514 990 se stejným motorem a automatem DCT. I tady je rozdíl plus 10 a minus 15 tisíc korun. Motor 1.6 CRDi stojí 519 990 Kč s manuálem a 544 990 Kč s DCT. Kompletní ceník Hyundai i30 Fastback najdete zde.

U Hyundai i30 kombi je ale situace trochu jiná. Tady All Inclusive nemůže vycházet z modelu N-Line, protože s touto výbavou se kombi neprodává. Proto ji porovnáváme s verzí Style Ultimate, která obsahuje všechnu totožnou výbavu, plus se navíc chlubí koženým čalouněním, elektricky sklopnými zrcátky, ventilovanými sedadly a elektricky nastavitelným sedadlem řidiče.

Výbavu All Inclusive u Hyundai i30 kombi pořídíte nejlevněji s motorem 1.4 T-GDI za 479 990 korun. Jak je patrné, cena je shodná s hatchbackem a totéž platí i pro další motorizace. Při srovnání s výbavou Style Ultimate jde ale o podstatnou úsporu. U motorizací s manuálem je All Inclusive levnější o 30 tisíc korun, v případě automatu DCT dokonce o 55 tisíc. Proto stojí za úvahu. Kompletní ceník najdete pod tímto odkazem.

Nevíte, jaký Hyundai i30 si do své garáže vybrat? Který má více prostoru na palubě i v kufru? Nezoufejte, my jsme si pro vás připravili srovnání základních Hyundai i30, i30 Fastback a i30 kombi. Porovnání s nejzajímavějšími námi naměřenými údaji najdete pod tímto odkazem.

Pokud ale hledáte dobrý hatchback nižší střední třídy a Hyundai není vaším jediným favoritem, můžete si ještě prohlédnout kompletní výpis všech těchto aut do ceny 450 tisíc korun. Najdete ho zde.

Autor: Jan Markovič

reklama
28. června 2019
Test Hyundai i30 Fastback
Recenzi Hyundai i30 Fastback jsme doplnili o limitovanou verzi N-Line a o zážehový agregát 1.4 T-GDI s výkonem 103 kW. Testovaný vůz také disponoval automatickou převodovkou DCT.
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai i30 Fastback
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

Seat Leon dostal zpět oblíbené motory i výbavu. Máme podrobný přehled
V Česku už zase koupíte Seat Leon i jeho kombi variantu ST s celou řadou motorů, se kterými se před časem rozloučil. Kolik stojí 1.0 TSI, plynové 1.5 TGI nebo třeba naftové jedna-šestky a dvoulitry? To zjistíte v následujícím přehledu.
Fiat 500 žije i po 12 letech. Má novou výbavu a mírně zdražil
Stylové městské mini dostalo verzi Dolcevita pro standardní karoserii i kabriolet. Odkazuje na slavný film. Ostatní verze zůstávají v prodeji jen s vyšší cenovkou.
reklama
Volvo přidalo do nabídky nové hybridní motory. Poznáte je podle písmene B
Švédská automobilka pokračuje v elektrifikaci svých vozů. Její SUV XC60 a XC90 dostaly nově do nabídky mild-hybridní motory. Není tak snadné se v nich vyznat, proto přinášíme přehled včetně cen.
Renault výrazně zvýhodnil naftové motory. Espace stojí o 50 tisíc korun méně
Ušetříte při nákupu dvoulitrových čtyřválců. U slabšího díky tomu klesla cena k 900 tisícům korun. Více podrobností už v článku.
Kia jeden elektromobil zdražila, druhý zlevnila. Víme, kde ušetřit 50 tisíc
Korejská automobilka aktuálně nabízí dva vozy do zásuvky, tedy modely e-Niro a e-Soul. Nyní u nich proměnila ceníky. Ušetřit lze až 50 tisíc korun. A nebo je taky prodělat.
reklama
blog comments powered by Disqus
reklama