ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Honda se připravuje na příchod nového modelu. Jazz zlevnila o 10 tisíc
22. ledna 2020

reklama
Už letos na silnice vyjede nová generace malého hatchbacku Honda Jazz. Odcházející model proto zlevňuje. Aktuálně ušetříte 10 tisíc korun. Máme přehled výbavu po výbavě.

Honda se chystá na příjezd nové generace modelu Jazz. Ta má přijít s novým nápadným designem i zajímavými motory pod kapotou. Odcházející Jazz přitom ještě láká zákazníky. Momentálně je to na slevu 10 tisíc korun, která je platná pro všechny aktuální výbavy ročníku 2020.

Honda Jazz ve verzi Trend tak nově vyjde na 374 900 korun. Cena je platná pro základní benzinový motor 1.3 i-VTEC. Vyšší výbava Comfort vyjde na 402 900 korun a top verze Elegance pak na 474 900 korun. I v těchto variantách je řeč o benzinové jednotce 1.3 i-VTEC. Kompletní ceník Hondy Jazz najdete pod tímto odkazem.

Honda Jazz má řadu konkurentů. Díky prostorné kabin může bojovat například s Hyundai ix20. Proto jsme tento model přizvali do souboje a zapojili ještě Kiu Venga a japonského rivala v podobě Mazdy 2. Jak jsou na tom všechna auta v podrobném srovnání? To se dočtete pod tímto odkazem.

Podívejte se také na výpis malých hatchbacků od 300 do 450 tisíc korun. Je jich poměrně dost. Více už tady.

Autor: Jan Markovič

reklama
12. října 2018
Test Hyundai i20
Recenzi modelu Hyundai i20 přivážíme poté, co konkurent Škody Fabia prodělal facelift. Testovali jsme verzi s novinkami: živým motorem 1.0 T-GDI/88 kW a sedmistupňovým automatem. Co dál se na malém hatchbacku měnilo?
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai i20
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

blog comments powered by Disqus
reklama