ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Dacia Sandero zdražuje. Pořád ale patří mezi nejlevnější vozy na trhu
26. dubna 2021

reklama
Rumunský hatchback Dacia Sandero ve standardním provedení i v outdoorově střižené verzi zvýšil cenu. Ta sice narostla jen o pár tisíc korun, ale pro cenově citlivé zákazníky této automobilky by to mohlo znamenat komplikace. I dál ale Sandero patří k velmi dostupným vozům na českém trhu.

Za novou Dacii Sandero si nově připlatíte. Tedy pokud se budete mít zájem o model ve výbavách Essential a Comfort. V obou případech totiž auto zdražilo a to o 5000 korun. Essential navíc nově dostal pohonnou jednotku 1.0 SCe, která je v tomto provedení dostupná za 259 900 korun. Ve výbavě Comfort je pak také nejlevnějším motorem, zaplatíte za ni nejméně 284 900 korun. Kompletní ceník Dacie Sandero najdete pod tímto odkazem.

Dacia Sandero Stepway zdražila ještě víc. Za tento model ve výbavách Essential a Comfort zaplatíte o 8000 korun navíc. Variantu Essential tak dostanete s jednotkou 1.0 TCe za 312 900 korun. S tím samým motorem se Comfort prodává od 342 900 korun. Kompletní ceník Dacie Sandero Stepway najdete pod tímto odkazem.

A nebo se podívejte na výpis vůbec nejlevnějších aut na českém trhu, mezi která Dacia Sandero samozřejmě patří. Sestavili jsme pro vás přehled všech vozů, které se s cenou vejdou pod hranici 300 tisíc korun. Stačí kliknout sem.

Autor: Jan Markovič

reklama
16. února 2021
Test Hyundai i20
Poprvé jsme velkému testu podrobili nový Hyundai i20. Auto nasadilo nápadný design,bohatou výbavu (pokud si připlatíte) a také zajímavé motory. Díky vylepšenému podvozku lépe jezdí. Má se Škoda Fabia bát?
ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ CENÍK Hyundai i20
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

blog comments powered by Disqus
reklama