ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Citroën C3: výrazné zlevnění!
1. září 2010

reklama
Citroën zlevnil malý model C3. Konkurent Škody Fabia má od 1. září výrazně lepší ceny zejména u silnějších motorů a bohatších výbav. Tam snížení cen dosáhlo až 40 000 Kč.

Citroën zlevnil malý model C3. Konkurent Škody Fabia má od 1. září výrazně lepší ceny zejména u silnějších motorů a bohatších výbav. Tam snížení cen dosáhlo až 40 000 Kč.

Slevy se nedotkly základní výbavy X. Nejlevnější Citroën C3 1.1/44 kW X tak stojí i nadále 234 900 Kč. Jen o 15 tisíc dražší je ale verze se silnějším motorem 1.4/50 kW a prostřední výbavou SX. Ta proti základní X obsahuje ve standardu klimatizaci, rádio s CD/MP3 přehrávačem, tempomat s omezovačem rychlosti, hlavové airbagy a řadu okrasných prvků na karoserii. Citroën C3 se tak zařadil po bok mnoha dalších malých pětidveřových aut, které lze za částku 250 000 Kč pořídit s klimatizací a relativně výkonným motorem.

Spolu s novým ceníkem skončila prázdninová akce Open Way. V jejím rámci byla cena za C3 s motorem 1.4 a stejnou výbavou jako SX jen o 5000 Kč dražší, a navíc kupující dostal přenosnou navigaci MyWay a výrazné slevy na pakety příplatkových výbav. V tomto konkrétním případě tedy zářijový ceník o tolik lépe nevyznívá.

Jenže nové slevy se na rozdíl od akce Open Way týkají všech motorizací spřažených s vyššími výbavami SX (- 30 000 Kč) a Exclusive (- 40 000 Kč). Díky nim tak nyní stojí Citroën C3 s úsporným motorem 1.4 HDI a prostřední výbavou SX jen 289 900 Kč, což je z poměru ceny a výbavy vzhledem ke konkurentům výborná hodnota.

Skvěle vybavený Citroën C3 Exclusive s automatickou klimatizací, zadním parkovacím asistentem, kompletním elektrickým ovládáním oken a zrcátek nebo chromem vyšperkovanou karoserií a litými koly přijde s motorem 1.4 VTi na 317 900 Kč.

Citroën C3 po slevách můžete v sekci Autodata nebo přímo z homepage portálu www.vybermiauto.cz porovnávat s konkurenty.

reklama
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

reklama
blog comments powered by Disqus
reklama