ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Chevrolet Spark: snížení cen o 10-15 tisíc
24. září 2010

reklama
Nový Chevrolet Spark je u některých cenových položek levnější o 10-15 tisíc. Sleva se týká vyšších výbav LS, LS Plus a LT a limitované edice Komfort. Spark s klimatizací tak nyní stojí 199 900 Kč.

Nový Chevrolet Spark je u některých cenových položek levnější o 10-15 tisíc. Sleva se týká vyšších výbav LS, LS Plus a LT a limitované edice Komfort. Spark s klimatizací tak nyní stojí 199 900 Kč.

Základní provedení Chevroletu Spark stále stojí 194 900 Kč. Jeho výbava zahrnuje mimo jiné šest airbagů, posilovač řízení, přípravu pro rádio nebo zadní sedadlo dělené v poměru 60:40 a sklopné, se třemi opěrkami hlavy.

Také vyšší výbava Spark Plus zůstává beze změny. Lze ji pořídit za 209 900 Kč a přidává navíc rádio s CD/MP3 přehrávačem a vstupy pro externí audiosystém, centrální zamykání nebo elektricky ovládaná okna vpředu.

První dvě výbavy se ale nevyplatí, protože limitovaná edice Komfort disponuje stejnou výbavou jako Spark Plus a navíc přidává klimatizaci. Po slevě 10 000 Kč přijde na 199 900 Kč. Rozhodně půjde o nejvyhledávanější verzi Sparku, která je konkurenceschopná i s ostatními miniauty. Někteří soupeři jako třeba Fiat Panda nebo Hyundai i10 sice nabídnou klimatizaci i v autě o dvacet tisíc levnějším, ale Spark je převyšuje výčtem ostatních prvků výbavy.

Další výbava Chevroletu Spark LS stojí po zlevnění o 15 tisíc 221 900 Kč a proti limitované edici Komfort přináší navíc mimo jiné dálkově ovládané centrální zamykání, přední mlhovky, čtrnáctipalcová kola místo třináctipalcových, výškově stavitelný volant a vnější kliky, zrcátka i zadní spojler v barvě karoserie.

Také výbava LS Plus zlevnila o 15 tisíc na 229 900 Kč. Jako první může pod kapotou nabídnout nejen základní litrový motor (50 kW), ale také o poznání silnější dvanáctistovku (60 kW) se stejnou spotřebou, která stojí jen o 10 tisíc víc. Z hlediska standardní výbavy přináší proti stupni LS navíc například elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka a všechna čtyři okna, ovládání rádia na volantu, palubní počítač nebo stříbrné střešní ližiny.

Nejvyšší stupeň výbavy LT je také o 15 tisíc levnější. Dodává se výhradně s motorem 1.2 za 259 900 Kč a navíc přináší například kola z lehké slitiny, automatickou klimatizaci nebo parkovací senzory vzadu.

Ceny, standardní i příplatkové výbavy Sparku stejně jako technická data, barvy nebo fotografie, nárazové testy i statistiky prodeje najdete v sekci Autodata po kliknutí zde. Model si také můžete porovnat s konkurenty podle více než 200 libovolně zvolených parametrů.

Podrobný test Chevroletu Spark objevíte v sekci Autoblok nebo po kliknutí zde.

reklama
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

Další články

reklama
blog comments powered by Disqus
reklama