ZPĚT NA ČLÁNKY & RECENZE

Ceny všech tří miniaut vyráběných u Kolína padají
10. října 2012

reklama
Citroën C1, Peugeot 107 i Toyota Aygo se dají od začátku října pořídit za lepších podmínek než dříve. Kolínská miniauta pod francouzskými značkami zlevnila, aygo dostalo zajímavý výbavový paket.

Nejzajímavější změna se podle nás odehrála v ceníku Citroënu C1, kde pětidveřová verze s akční výbavou Furio zlevnila o 25 tisíc a dá se nově pořídit za 169 900 Kč. Cena platí pro skladové vozy, při objednání do výroby by auto stálo o deset tisíc víc.

Limitovaná série Furio představuje nejlépe vybavenou C1. Ve standardu obsahuje například klimatizaci, autorádio, mlhovky, dálkově ovládané centrální zamykání nebo dva přední airbagy. Aktuálně jde o nejlevnější auto s klimatizací na českém trhu, jak se můžete přesvědčit zde. Za převodovku BMP se připlácí 15 000 Kč a s ní je Citroën C1 pro změnu nejlevnějším novým vozem s automatem na českém trhu, jak se můžete přesvědčit zde. Ostatní verze C1 ztrácejí ve stínu zlevněného Furia u pětidveřové varianty smysl. Podrobný test vozu si můžete přečíst zde.

Jednotlivé verze Peugeotu 107 zlevnily v rozmezí od 10 tisíc až po 35 tisíc. Větších bonusů se dostalo pětidveřovému provedení, které nyní stojí ve srovnatelných výbavách stejně jako třídveřové. Základní Peugeot 107 Access přijde na 170 tisíc, ale jeho chudá výbava neobsahuje téměř nic. Mnohem lépe je na tom druhý stupeň Active za 180 tisíc, který se ve standardu může pochlubit vším, co najdeme u Citroënu C1 Furio. Kompletní ceník pětidveřového Peugeotu 107 včetně prvků standardní a příplatkové výbavy, technických dat a dalších podrobností si otevřete zde.

Toyota Aygo (na snímku) dostala jako novinku paket k nejvyšší výbavě Czech Edition. Ten obsahuje litá kola, mlhovky, zatmavená skla a volant i hlavici řadicí páky v kůži, jmenuje se Czech Edition Sport a stojí deset tisíc. Samotná výbava Czech Edition má ve standardu klimatizaci, čtyři airbagy, autorádio, dálkově ovládané centrální zamykání, tříletou záruku a dvoubarevné lakování i čalounění. Pětidveřové Aygo Czech Edition stojí 199 900 Kč, s novým paketem 209 900 Kč, což je více než u Francouzů. Lépe vybavená toyota však nabízí při výkupu staršího auta na protiúčet prémii 30 tisíc, která výrazně mění situaci ve prospěch Ayga.

Kompletní ceník Toyoty Aygo v pětidveřovém provedení najdete zde, třídveřovou verzi zde.

Porovnali jsme Citroën C1 Furio, Peugeot 107 Active a Toyotu Aygo Czech Edition - podívejte se zde. U toyoty lze z ceny odečíst případný bonus za starší auto.

Aygo Czech Edition jsme porovnali se Škodou Citigo a Fiatem Panda - podívejte se zde. Parametry připraveného srovnání můžete přidávat a ubírat dle vlastních preferencí, dají se porovnávat i jiné verze nebo modely.

reklama
ZOBRAZIT KOMENTÁŘE
komentare

blog comments powered by Disqus
reklama