Články & recenze

reklama
S příchodem nového roku Hyundai mění ceny u modelu Kona.
2. ledna 2019
Korejská automobilka připravila pro malé SUV nejen plošné zdražení, ale i novou akční výbavu. Ta se nachází na samostatném ceníku a startuje na částce 419 990 Kč.
Test Hondy HR-V po faceliftu
31. prosince 2018
Kompaktní SUV prodělalo facelift, který poznáte hlavně díky masivní chromové ozdobě na přídi a novým LED pro denní svícení. Auto jsme testovali s atmosférickým čtyřválcem, který nás příliš nenadchnul svým zvukem.
Jeep Cherokee má po faceliftu větší kufr a decentnější vzhled
30. prosince 2018
Pátá generace Jeepu Cherokee po svém příchodu vyvolala rozruch. Nejen díky zásadní proměně konceptu vozu jako takového, ale i designem. Nápadná příď s dělenými světlomety vypadala futuristicky, ale ne každému se zamlouvala. Facelift tento problém odstranil.
Mitsubishi Eclipse Cross lehce zdražilo, ale přidává lepší výbavu
29. prosince 2018
Japonský crossover se na český trh během podzimu dostavil v novém provedení pro rok 2019. To má mírně odlišné parametry všech svých motorů, vyšší pořizovací cenu, ale také zajímavější výbavu. Pojďte se s ním blíže seznámit.
Test Hyundai Santa Fe
28. prosince 2018
Čtvrtá generace velkého SUV přijíždí s jedinou karoserií pro pět nebo sedm cestujících. Samozřejmostí je silný diesel nebo pohon všech kol. Testovali jsme ji s automatem a v top výbavě. Obhájí si svou vyšší cenu?
Jeep Wrangler jezdí v nové generaci. Jaká je v porovnání se starou?
27. prosince 2018
Legendární Jeep Wrangler je znovu na scéně. Tentokrát už ve své čtvrté generaci, která je na první pohled prakticky stejná. Stačí se ale podívat do parametrů a je jasno. Tady došlo k pořádným vylepšením! Oba vozy jsme srovnali spolu i s konkurencí.
15 aut roku 2018: Letos udávala trendy nabubřelá SUV i dostupné hatchbacky
25. prosince 2018
Uplynulý rok se nesl ve znamení hatchbacků a SUV. Vybrali jsme auta, která až na jednou výjimku letos přišla na český trh a udávala trendy.
Seat Tarraco je největší SUV španělské značky. Jak si stojí proti konkurenci?
23. prosince 2018
Seat před nedávnem poslal na český trh své dosud největší SUV. Model nazvaný Tarraco stojí na stejné platformě jako domácí Škoda Kodiaq. Zjišťovali jsme, jak je na tom v porovnání nejen s ní, ale i s další konkurencí.
Mazda CX-3: Nejdůležitější změnou je nový naftový motor
22. prosince 2018
Nejmenší SUV od japonské automobilky letos prošlo faceliftem. Ten přinesl spíš kosmetické změny, Zásadní proměna proběhla pod kapotou, kde se ukázal zcela nový motor. Porovnali jsme ho s jeho předchůdcem i konkurenty.
Honda HR-V po faceliftu už jezdí v Česku. Co přinesl nového?
21. prosince 2018
Aktuálně máme v redakci Hondu HR-V po faceliftu. Laik auto od předchozí verze pozná jen obtížně. Oba vozy jsme proto porovnali, abychom zjistili, co přinesly nového. Honda se musí snažit, v kategorii B-SUV je totiž poměrně silná konkurence.