Články & recenze

reklama
PR článek
Jak funguje kvalitní asistenční služba
24. ledna 2020
Mnozí z nás si už život bez auta nedokážou představit. Rozvézt děti do školy a školky, dopravit se do zaměstnání, cestou domů nakoupit a děti vyzvednout. Rozvézt je na kroužky, o víkendu si vyrazit na pěkný výlet, nebo manželku odvézt na posezení s kamarádkou. Jak bychom to bez auta všechno zvládli? Jenže co když se pokazí?
Kazeťák, sušák na prádlo a zásobník na led. Tak si Pontiac představoval výbavu auta budoucnosti
27. července 2018
Proč v autě nemít telefon, dva vysavače, skládací piknikový stolek, ledničku nebo třeba vařič? Futuristické auto mělo vše.
Na pražských ulicích se objeví další modré čáry, omezí bezplatné parkování
27. července 2018
Další pražské radnice zvažují, že na svém území vytvoří zóny placeného stání. Ještě letos by se mohly nově objevit v Libni a ve Vysočanech.
Vyrážíte nyní autem na dovolenou? Připravte se na nejkritičtější víkend léta
27. července 2018
Během nadcházejícího víkendu řidiče potrápí hustý provoz nejen u nás, ale i ve většině okolních zemí. V Česku bude problémem velký počet uzavírek a oprav silnici i dálnic. Hlavní tahy k jižním mořím zaplaví turisté z Německa, kde právě tento víkend v některých spolkových zemích začínají a v jiných končí prázdniny.
Za volantem automobilového překvapení roku: Nový Peugeot 508 je krásný a zároveň se i skvěle řídí
26. července 2018
Nová generace zástupce ve střední třídě od Peugeotu sice nemění své číselné označení 508, jak bylo tradicí u jeho předchůdců, ale už nemůže být odlišnější od modelu, který nahrazuje. Důkladně jsme si vyzkoušeli nejlepší benzinovou i naftovou motorizaci a nelze než konstatovat: Tohle auto se Francouzům povedlo.
Panika je zbytečná. Ne všechny kamery rozdávají pokuty. Víte, jak je poznat?
26. července 2018
Víte, jak poznáte, která kamera pokutuje a která ne? Podívejte se do následující grafiky.
Jeden přetížený kamion zničí silnici víc než 10 tisíc osobních aut, říkají silničáři
25. července 2018
S cestmistrem Vladimírem Kratochvílem jsme se vydali na inspekci silnic II. a III. třídy v okolí Říčan, které patří k nejvytíženějším komunikacím ve Středočeském kraji a jež dostávají zabrat hlavně od kamionové dopravy. A právě jejich poškozováním argumentuje ministr dopravy Dan Ťok, proč chce snížit maximální povolenou hmotnost souprav ze 48 na 42 tun.
Bývalý ředitel Fiatu Sergio Marchionne zemřel. Podlehl komplikacím po operaci ramene
25. července 2018
Bývalý generální ředitel automobilové skupiny Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Sergio Marchionne (66) zemřel.
Hledáte ojetinu s co největším místem pro rodinu? Nebojte se francouzských aut
25. července 2018
Toužíte po dostatečném prostoru, minimu potíží, atraktivním vzhledu a ještě k tomu nechcete příliš utrácet? Ač se to nezdá, dnes recenzovaná „empévéčka“ ze země galského kohouta mohou za předpokladu dobře zvolené pohonné jednotky a správně vybraného kusu fungovat bez větších potíží.
Video: Je jako Rolls-Royce na dvou kolech. Řídili jsme legendární Hondu Gold Wing
24. července 2018
Pohodlné vyhřívané křeslo, navigace a kvalitní audiosouprava. Řeč není o výbavě auta, ale o Hondě Gold Wing, která si svou image postavila na naprostém komfortu. Cestovní motocykl, pro který není problém spolykat za den třeba tisíc kilometrů, se chlubí nastavitelným podvozkem a silným šestiválcovým motorem. Jak se na něm jezdí zjistíte v našem videotestu.
Jak se závodilo před 100 lety? Škodovky vítězily ve Francii i Rusku a zajely rychlostní rekord
24. července 2018
Předchůdci dnešních škodovek, vozy Laurin & Klement, si v roce 1908 dojeli pro vavříny na mnoha světových závodech a také pro rychlostní rekord.