Články & recenze

reklama
Test Fordu Mondeo liftback
21. ledna 2010
Velké auto, které může díky výklopným pátým dveřím fungovat stejně dobře v movitější rodině jako ve firmě pro zaměstnance i manažery. Ford Mondeo liftback vypadá kompaktněji než sedan a kombík, přesto i on patří na samotný vrchol střední třídy.
Test Fordu Mondeo Kombi
21. ledna 2010
Velký kombík, ze kterého budou mít radost rodiny i zaměstnanci. Ford Mondeo ve své poslední generaci trochu přerostl rozměry střední třídy, ale vzhledem se mu to podařilo dobře zamaskovat.
Test Citroënu C4 Coupé
21. ledna 2010
Třídveřový kompaktní hatchback se siluetou kupé dokáže přes premiéru už v roce 2004 stále zaujmout designem. K tomu přidává skvělý poměr ceny a výbavy i vynikající motory. Na druhé straně misky vah stojí hlavně mezery ve zpracování a nejistota podvozku na nerovném povrchu.
Test Citroënu C4
21. ledna 2010
Pětidveřový Citroën C4 patří mezi menší rodinná auta s nejlepším poměrem ceny a výbavy na trhu. Pochvalu zaslouží také skvělé motory. Nejvíc ho kritizuji za malý kufr, kvalitu řazení a dílenského zpracování.
Test sedmimístného SUV Kia Sorento
20. ledna 2010
Druhá generace modelu Kia Sorento vyznává zcela jinou filozofii než její předchůdce. Délkou sice stále patří mezi střední třídu, ale už nejde o čistokrevný terénní vůz. Sorento se zařadilo do třídy SUV, která patří hlavně na silnici. Co všechno z toho vyplývá, jsem zjišťoval při prvním testování.
Kia Sorento 5 míst
20. ledna 2010
Terénní vůz, který v roce 2002 změnil image značky Kia – takovou charakteristiku má ve svém životopisu model Sorento
Test Škody Yeti
17. ledna 2010
Yeti patří mezi auta, která nelze okamžitě zařadit do běžných škatulek. Dá se využívat jako rodinný vůz, pomocník do lehčího terénu i malá dodávka.
Test vozu Kia c´eed
17. ledna 2010
Kia cee´d vyráběná ve slovenské Žilině patří mezi cenově dostupné pětidveřové malé rodinné hatchbacky. Kroměl áce a sedmileté záruky nabízí i zajímavé parametry některých motorů. Kritika padá hlavně na činnosti spojené s řízením auta.
Test vozu Kia Cee´d SW
17. ledna 2010
Kia cee´d SW vyráběná ve slovenské Žilině patří mezi cenově dostupné kompaktní kombíky. Neláká ale pouze lácí a nadstandardní cenovou zárukou. Najde se spousta dalších důvodů, proč by o ní měly rodiny a firmy uvažovat.
Test Mazdy 3 hatchback
17. ledna 2010
Mazdu 3 bych moc nedoporučil jako rodinný vůz, i když rozměry patří k autům typu VW Golf. Spíš se mi hodí ke sportovně založeným párům a jednotlivcům nebo do dynamicky laděných firem jako služební vůz. Proč? To zjistíte v testu!