Články & recenze

reklama
Test Škody Yeti
17. ledna 2010
Yeti patří mezi auta, která nelze okamžitě zařadit do běžných škatulek. Dá se využívat jako rodinný vůz, pomocník do lehčího terénu i malá dodávka.
Test vozu Kia c´eed
17. ledna 2010
Kia cee´d vyráběná ve slovenské Žilině patří mezi cenově dostupné pětidveřové malé rodinné hatchbacky. Kroměl áce a sedmileté záruky nabízí i zajímavé parametry některých motorů. Kritika padá hlavně na činnosti spojené s řízením auta.
Test vozu Kia Cee´d SW
17. ledna 2010
Kia cee´d SW vyráběná ve slovenské Žilině patří mezi cenově dostupné kompaktní kombíky. Neláká ale pouze lácí a nadstandardní cenovou zárukou. Najde se spousta dalších důvodů, proč by o ní měly rodiny a firmy uvažovat.
Test Mazdy 3 hatchback
17. ledna 2010
Mazdu 3 bych moc nedoporučil jako rodinný vůz, i když rozměry patří k autům typu VW Golf. Spíš se mi hodí ke sportovně založeným párům a jednotlivcům nebo do dynamicky laděných firem jako služební vůz. Proč? To zjistíte v testu!
Test Opelu Astra J 5dv.
16. ledna 2010
Jaký je a jak jezdí věčný konkurent Volkswagenu Golf? Otestoval jsem čtvrtou generaci pětidveřové Astry a podařilo se mi svézt hned pěti motory!
Test Mercedesu Benz GL
15. ledna 2010
Největší mastodont mezi auty, která si umějí poradit s terénními nástrahami. Přišel na trh v roce 2006 jako odpověď na Audi Q7 zde. Díky rozměrům nepřekvapí, že se vyrábí v USA. Novináři se přou o to, zda Mercedes GL zařadit do kategorie SUV, nebo mezi čistokrevné off-roady.
Test BMW X1
10. ledna 2010
Nejmenší terénní bavorák přijel mezi kompaktní SUV v roce 2009 a překonal všechny konkurenty hravými a sportovními jízdními vlastnosti. V nabídce jsou verze s pohonem pouze zadních, nebo všech kol.
Test Hyundaie i30
10. ledna 2010
Výroba v Česku (v Nošovicích), nadprůměrná prostornost v kabině a nízké ceny spojené s nadstandardními zárukami – to jsou hlavní trumfy kompaktního Hyundaie i30.
Test Hyundaie Matrix
10. ledna 2010
Konstrukčně jeden z nejstarších vozů na trhu s datem narození 2001 (a dvěma modernizacemi v letech 2005 a 2008) dohání věkový hendikep vynikajícím poměrem užitné hodnoty, výbavy a ceny.
Test Subaru Legacy Kombi
10. ledna 2010
Pohodlné a prostorné velké kombi s pohonem všech kol – takové je nové Legacy.