Články & recenze

reklama
Test Fordu Focus Combi
11. dubna 2010
Druhá generace Fordu Focus kombi už patří mezi důchodce, vždyť ji v příštím roce nahradí nový model. Přesto se ale řadí mezi nejprodávanější modely v Česku. Aktuální test popíše, co za tím stojí.
Test Škody Roomster Scout
7. dubna 2010
Roomster Scout oblékl kabátek do terénu, nabídne bohatou výbavu za rozumnou cenu a výběr pouze těch nejlepších motorů z běžné verze. Zásadní změny jízdních vlastností ale nečekejte a mimo polní cesty se nepouštějte.
Test Škody Roomster
6. dubna 2010
Modernizací neprošla v nedávné době pouze Škoda Fabia, dotkla se i Roomsteru. Není divu, když má tohle malé MPV s nejmenší škodovkou shodnou celou přední část auta. Také inovovaný Roomster jsem již testoval.
Test vozu Hyundai ix35
5. dubna 2010
Hyundai ix35 chce navázat na úspěchy svého předchůdce. Tucson patřil mezi nejprodávanější vozy kategorie SUV - aut s terénním vzhledem, ale převážně silničním využitím. Týdenní test napověděl, zda má nástupce šanci.
Test vozu Kia Rio hatchback
28. března 2010
Vyzkoušel jsem korejského konkurenta Škody Fabia po jeho nedávné modernizaci, která zvýranila jeho vzhled. Tipovali byste, že se s Kiou Rio dá zažít až nečekaně sportovní jízda? A nebylo to jen testem výbavy Sport...
Test Peugeotu 5008
28. března 2010
Peugeot vyrobil kompaktní velkoprostorové auto jako jeden z posledních. Po týdenním testu ale tvrdím, že se vyčkávání vyplatilo. Asi nejvíc mě nadchlo, jakým způsobem dokáže 5008 přepravit na 4,5 m sedm cestujících.
Test Peugeotu 407 SW
22. března 2010
Kombík od Peugeotu 407 jsem naposledy zkoušel před pěti lety. Naštěstí mi z té doby zůstaly nějaké postřehy, které jsem osvěžil návštěvou v prodejně. Zveřejňuji je ihned po čerstvém testu sedanu.
Test Peugeotu 407
21. března 2010
Zástupce Peugeotu ve střední třídě sice kroutí na trhu už šestý rok, ale jeho test ukazuje, že má stále co nabídnout. A netýká se to jen designu karoserie, který patří mezi konkurenty k nejpohlednějším.
Test Škody Fabia
20. března 2010
Fabia po třech letech na trhu omladila. Největší změnou prošla motorová paleta, ladil se i vzhled přední části a detaily v interiéru. V autě už jsem seděl i jezdil. Podívejme se, co je nového a co zůstalo při starém.
Test Škody Fabia Combi
20. března 2010
Stejně jako krátkou Fabii modernizovala Škoda Auto po třech letech na trhu i její v Česku oblíbenější variantu kombi. Na mezinárodní novinářské prezentaci v Aténách jsem si vyzkoušel hned tři její motorizace.