Články & recenze

reklama
Test modernizovaného Nissanu Qashqai+2
1. května 2010
Kromě základní varianty Qashqaie jsem po modernizaci krátce otestoval i prodlouženou sedmimístnou. Kříženec kombíku a vozu SUV stejně jako krátká verze zapracoval na už dříve kvalitním odpružení a odhlučnění.
Test Nissanu Qashqai po modernizaci
29. dubna 2010
Úspěšný kříženec kompaktního hatchbacku s kategorií SUV prošel drobnou modernizací. Stačilo pár kilometrů, abych zjistil, že je proti původní verzi ještě pohodlnější a lépe odhlučněný. Jinak se toho moc nezměnilo.
Test Opelu Corsa 3dv.
28. dubna 2010
Modernizace řady Corsa se stala příležitostí strávit několik desítek kilometrů také uvnitř třídveřové verze. Jak se liší od té pětidveřové a co mají naopak společného?
Test Opelu Corsa 5dv.
28. dubna 2010
Test Corsy zakládám v době, kdy se začíná prodávat modernizovaná verze. Při její prezentaci jsem za volantem malého opelu strávil několik hodin. První pohled změny neodhalí, to podstatné se totiž dělo uvnitř auta.
Test Peugeotu 4007
19. dubna 2010
První čistokrevné auto kategorie SUV od Peugeotu má číselné označení 4007. Sedmimístný klon Mitsubishi Outlander jsem zkoušel ve stejném termínu jako konkurenční Kiu Sorento, takže vzniklo zajímavé srovnání.
Kia Sorento 2.2 CRDi 4x4 7 míst
17. dubna 2010
Nové Sorento jsem v lednu vyzkoušel jen krátce. Takže jsem si ho teď půjčil na čtyři dny s motorem 2.2 CRDi, manuální převodovkou a pohonem 4x4. Zásadní dojmy se nezměnily, ale přibyla spousta informací a fotek.
Test Fordu Focus CC
14. dubna 2010
Kupé kabriolet odvozený od Fordu Focus jsem sice testoval už loni v létě, ale proti loňsku se na něm nic nezměnilo, takže článek neztrácí na aktuálnosti. Čím CC zapadá do rodiny Focusů a čím se od ní liší?
Test Fordu Focus 5dv.
12. dubna 2010
Je to sice už dlouho, co jsem pětidveřový focus naposledy řídil, ale v souvislosti s testem kombíku jsem si základní variantu občerstvil alespoň návštěvou v autosalonech. Co přináší ve srovnání s kombi i soupeři?
Test Fordu Focus Combi
11. dubna 2010
Druhá generace Fordu Focus kombi už patří mezi důchodce, vždyť ji v příštím roce nahradí nový model. Přesto se ale řadí mezi nejprodávanější modely v Česku. Aktuální test popíše, co za tím stojí.
Test Škody Roomster Scout
7. dubna 2010
Roomster Scout oblékl kabátek do terénu, nabídne bohatou výbavu za rozumnou cenu a výběr pouze těch nejlepších motorů z běžné verze. Zásadní změny jízdních vlastností ale nečekejte a mimo polní cesty se nepouštějte.