Články & recenze

reklama
Test Citroënu Grand C4 Picasso
25. ledna 2010
Sedmimístné auto v kompaktním balení, to je MPV Citroën Grand C4 Picasso. Co zákazník prodloužením C4 Picasso kromě dvou míst ve třetí řadě získá? A jak si auto stojí v porovnání s konkurenty?
Test Škody Octavia Combi Tour
22. ledna 2010
Zajímavý návrat do minulosti. Zajímavé bezprostřední porovnání s novou generací. Zajímavá zjištění, že ne ve všem je modernější vůz lepší. To a ještě mnohem víc jsem zažil při testu Škody Octavia Combi Tour.
Test Fordu Mondeo sedan
21. ledna 2010
Obří manažerské a firemní auto, které může sloužit i k rodinným účelům, pokud není famílie zvyklá nakládat rozměrné věci - takový je čtyřdveřový Ford Mondeo.
Test Fordu Mondeo liftback
21. ledna 2010
Velké auto, které může díky výklopným pátým dveřím fungovat stejně dobře v movitější rodině jako ve firmě pro zaměstnance i manažery. Ford Mondeo liftback vypadá kompaktněji než sedan a kombík, přesto i on patří na samotný vrchol střední třídy.
Test Fordu Mondeo Kombi
21. ledna 2010
Velký kombík, ze kterého budou mít radost rodiny i zaměstnanci. Ford Mondeo ve své poslední generaci trochu přerostl rozměry střední třídy, ale vzhledem se mu to podařilo dobře zamaskovat.
Test Citroënu C4 Coupé
21. ledna 2010
Třídveřový kompaktní hatchback se siluetou kupé dokáže přes premiéru už v roce 2004 stále zaujmout designem. K tomu přidává skvělý poměr ceny a výbavy i vynikající motory. Na druhé straně misky vah stojí hlavně mezery ve zpracování a nejistota podvozku na nerovném povrchu.
Test Citroënu C4
21. ledna 2010
Pětidveřový Citroën C4 patří mezi menší rodinná auta s nejlepším poměrem ceny a výbavy na trhu. Pochvalu zaslouží také skvělé motory. Nejvíc ho kritizuji za malý kufr, kvalitu řazení a dílenského zpracování.
Test sedmimístného SUV Kia Sorento
20. ledna 2010
Druhá generace modelu Kia Sorento vyznává zcela jinou filozofii než její předchůdce. Délkou sice stále patří mezi střední třídu, ale už nejde o čistokrevný terénní vůz. Sorento se zařadilo do třídy SUV, která patří hlavně na silnici. Co všechno z toho vyplývá, jsem zjišťoval při prvním testování.
Kia Sorento 5 míst
20. ledna 2010
Terénní vůz, který v roce 2002 změnil image značky Kia – takovou charakteristiku má ve svém životopisu model Sorento
Test Škody Yeti
17. ledna 2010
Yeti patří mezi auta, která nelze okamžitě zařadit do běžných škatulek. Dá se využívat jako rodinný vůz, pomocník do lehčího terénu i malá dodávka.