Články & recenze

reklama
Test Citroënu C4
21. ledna 2010
Pětidveřový Citroën C4 patří mezi menší rodinná auta s nejlepším poměrem ceny a výbavy na trhu. Pochvalu zaslouží také skvělé motory. Nejvíc ho kritizuji za malý kufr, kvalitu řazení a dílenského zpracování.
Test sedmimístného SUV Kia Sorento
20. ledna 2010
Druhá generace modelu Kia Sorento vyznává zcela jinou filozofii než její předchůdce. Délkou sice stále patří mezi střední třídu, ale už nejde o čistokrevný terénní vůz. Sorento se zařadilo do třídy SUV, která patří hlavně na silnici. Co všechno z toho vyplývá, jsem zjišťoval při prvním testování.
Kia Sorento 5 míst
20. ledna 2010
Terénní vůz, který v roce 2002 změnil image značky Kia – takovou charakteristiku má ve svém životopisu model Sorento
Test Škody Yeti
17. ledna 2010
Yeti patří mezi auta, která nelze okamžitě zařadit do běžných škatulek. Dá se využívat jako rodinný vůz, pomocník do lehčího terénu i malá dodávka.
Test vozu Kia c´eed
17. ledna 2010
Kia cee´d vyráběná ve slovenské Žilině patří mezi cenově dostupné pětidveřové malé rodinné hatchbacky. Kroměl áce a sedmileté záruky nabízí i zajímavé parametry některých motorů. Kritika padá hlavně na činnosti spojené s řízením auta.
Test vozu Kia Cee´d SW
17. ledna 2010
Kia cee´d SW vyráběná ve slovenské Žilině patří mezi cenově dostupné kompaktní kombíky. Neláká ale pouze lácí a nadstandardní cenovou zárukou. Najde se spousta dalších důvodů, proč by o ní měly rodiny a firmy uvažovat.
Test Mazdy 3 hatchback
17. ledna 2010
Mazdu 3 bych moc nedoporučil jako rodinný vůz, i když rozměry patří k autům typu VW Golf. Spíš se mi hodí ke sportovně založeným párům a jednotlivcům nebo do dynamicky laděných firem jako služební vůz. Proč? To zjistíte v testu!
Test Opelu Astra J 5dv.
16. ledna 2010
Jaký je a jak jezdí věčný konkurent Volkswagenu Golf? Otestoval jsem čtvrtou generaci pětidveřové Astry a podařilo se mi svézt hned pěti motory!
Test Mercedesu Benz GL
15. ledna 2010
Největší mastodont mezi auty, která si umějí poradit s terénními nástrahami. Přišel na trh v roce 2006 jako odpověď na Audi Q7 zde. Díky rozměrům nepřekvapí, že se vyrábí v USA. Novináři se přou o to, zda Mercedes GL zařadit do kategorie SUV, nebo mezi čistokrevné off-roady.
Test BMW X1
10. ledna 2010
Nejmenší terénní bavorák přijel mezi kompaktní SUV v roce 2009 a překonal všechny konkurenty hravými a sportovními jízdními vlastnosti. V nabídce jsou verze s pohonem pouze zadních, nebo všech kol.