Články & recenze

reklama
Test BMW 3 sedan
2. února 2010
Nejsportovnější sedan střední třídy zaujme i jinými přednostmi než průjezdy zatáček bokem. Ani ty jsem si ale na kluzkých silnicích pokrytých sněhem a ledem samozřejmě neodpustil...
Test Renaultu Laguna Coupé
2. února 2010
Kupátko od Renaultu Laguna prošlo mýma rukama koncem roku 2008 ještě ve Světě motorů. Co jsem o něm tenkrát zjistil?
Test Renaultu Laguna
31. ledna 2010
Aktuální generace Renaultu Laguna trpí kvůli své předchůdkyni, která se stala synonymem nespolehlivosti. Aby se zbavila stigmatu, nabízí nejlepší cenu ve střední třídě spojenou s bohatou standardní výbavou. A nejen to...
Test Renaultu Clio Grandtour
31. ledna 2010
Čistokrevné malé kombíky jsou v Česku zatím pouze tři, což ale nic nemění na jejich oblibě. Co nabízí Renault Clio Grandtour ve srovnání se Škodou Fabia Combi a Peugeotem 207 SW?
Test Renaultu Clio 5dv.
28. ledna 2010
Jeden z velkých rivalů Fabie na českém trhu překonává škodovku například možností převézt vzadu bezpečně tři dospěláky. Naopak ztrácí mimo jiné nedostatkem podélného prostoru.
Test Citroënu Grand C4 Picasso
25. ledna 2010
Sedmimístné auto v kompaktním balení, to je MPV Citroën Grand C4 Picasso. Co zákazník prodloužením C4 Picasso kromě dvou míst ve třetí řadě získá? A jak si auto stojí v porovnání s konkurenty?
Test Škody Octavia Combi Tour
22. ledna 2010
Zajímavý návrat do minulosti. Zajímavé bezprostřední porovnání s novou generací. Zajímavá zjištění, že ne ve všem je modernější vůz lepší. To a ještě mnohem víc jsem zažil při testu Škody Octavia Combi Tour.
Test Fordu Mondeo sedan
21. ledna 2010
Obří manažerské a firemní auto, které může sloužit i k rodinným účelům, pokud není famílie zvyklá nakládat rozměrné věci - takový je čtyřdveřový Ford Mondeo.
Test Fordu Mondeo liftback
21. ledna 2010
Velké auto, které může díky výklopným pátým dveřím fungovat stejně dobře v movitější rodině jako ve firmě pro zaměstnance i manažery. Ford Mondeo liftback vypadá kompaktněji než sedan a kombík, přesto i on patří na samotný vrchol střední třídy.
Test Fordu Mondeo Kombi
21. ledna 2010
Velký kombík, ze kterého budou mít radost rodiny i zaměstnanci. Ford Mondeo ve své poslední generaci trochu přerostl rozměry střední třídy, ale vzhledem se mu to podařilo dobře zamaskovat.