Články & recenze

reklama
Test Renaultu Espace
26. února 2010
Kategorii velkých velkoprostorových aut v poslední době výrobci i zákazníci trochu opomíjejí. Ten, kdo má rád komfort bez kompromisů, by ji ale brát v úvahu měl. Musím říct, že jsem si test Renaultu Espace přes několik výhrad k autu hodně užil.
Test Renaultu Koleos
21. února 2010
Zimní období = hodně testů vozů MPV. Tento týden jsem si střihnul hned dva. Kromě VW Tiguan také Renault Koleos. Jak francouz po několika stovkách kilometrů dopadl?
Test VW Tiguan
18. února 2010
Po dvou krátkých svezeních jsem kompaktní SUV od Volkswagenu pořádně vyzkoušel a získal spoustu nových poznatků. Konečně tak nabízím obsáhlý test.
Test Hondy Jazz
14. února 2010
Auto o 10 cm kratší než Škoda Fabia zaujme hlavně unikátním řešením sklápění zadních sedaček, výkonnými motory a tvrdším podvozkem. Nejvíc mu překáží vysoká základní cena.
Test nového BMW 5 sedan
13. února 2010
Dnes jsem se svezl hned třemi motorizacemi šesté generace pětkového bavoráku. Komfort nabízí skoro jako sedmičková řada, ale zatáčkami se proplétá se svižností vlastní spíš menší trojce.
Test Hyundaie i20 3dv
11. února 2010
Třídveřový Hyundai i20 se od prodávanější pětidveřové varianty liší jen v detailech. Nepatří tedy mezi sportovní stylovky často sunuté spíše do pozice kupátka jako řada konkurentů, ale spíše k praktickým a prostorným malým autům pro mladší nebo naopak starší bezdětné páry.
Test Hyundaie i20 5dv.
11. února 2010
Nástupce modelu Getz představuje v pětidveřovém provedení pro Čechy alternativu vůči Škodě Fabia. Zaujme hlavně výkonnými motory a také značným rozdílem mezi jednotlivými variantami.
Test modernizované Hondy CR-V
8. února 2010
Oblíbené SUV střední třídy prošlo po více než třech úspěšných letech na trhu omlazením. Mezi novinky patří například nový kultivovaný turbodiesel spojený s hladce řadícím automatem.
Test Dacie Sandero
6. února 2010
Sandero přijelo na trh jako modernější pětidveřová verze superlevné Dacie Logan. V Česku se tak stalo levnější alternativou Škody Fabia.
Test Dacie Sandero Stepway
6. února 2010
Stepway se tváří jako terénní verze Sandera. Jak je to ale s jeho terénními schopnostmi doopravdy? A které české motoristy vůbec osloví Dacia Sandero?