Články & recenze

reklama
Test Hondy Jazz
14. února 2010
Auto o 10 cm kratší než Škoda Fabia zaujme hlavně unikátním řešením sklápění zadních sedaček, výkonnými motory a tvrdším podvozkem. Nejvíc mu překáží vysoká základní cena.
Test nového BMW 5 sedan
13. února 2010
Dnes jsem se svezl hned třemi motorizacemi šesté generace pětkového bavoráku. Komfort nabízí skoro jako sedmičková řada, ale zatáčkami se proplétá se svižností vlastní spíš menší trojce.
Test Hyundaie i20 3dv
11. února 2010
Třídveřový Hyundai i20 se od prodávanější pětidveřové varianty liší jen v detailech. Nepatří tedy mezi sportovní stylovky často sunuté spíše do pozice kupátka jako řada konkurentů, ale spíše k praktickým a prostorným malým autům pro mladší nebo naopak starší bezdětné páry.
Test Hyundaie i20 5dv.
11. února 2010
Nástupce modelu Getz představuje v pětidveřovém provedení pro Čechy alternativu vůči Škodě Fabia. Zaujme hlavně výkonnými motory a také značným rozdílem mezi jednotlivými variantami.
Test modernizované Hondy CR-V
8. února 2010
Oblíbené SUV střední třídy prošlo po více než třech úspěšných letech na trhu omlazením. Mezi novinky patří například nový kultivovaný turbodiesel spojený s hladce řadícím automatem.
Test Dacie Sandero
6. února 2010
Sandero přijelo na trh jako modernější pětidveřová verze superlevné Dacie Logan. V Česku se tak stalo levnější alternativou Škody Fabia.
Test Dacie Sandero Stepway
6. února 2010
Stepway se tváří jako terénní verze Sandera. Jak je to ale s jeho terénními schopnostmi doopravdy? A které české motoristy vůbec osloví Dacia Sandero?
Test BMW 3 sedan
2. února 2010
Nejsportovnější sedan střední třídy zaujme i jinými přednostmi než průjezdy zatáček bokem. Ani ty jsem si ale na kluzkých silnicích pokrytých sněhem a ledem samozřejmě neodpustil...
Test Renaultu Laguna Coupé
2. února 2010
Kupátko od Renaultu Laguna prošlo mýma rukama koncem roku 2008 ještě ve Světě motorů. Co jsem o něm tenkrát zjistil?
Test Renaultu Laguna
31. ledna 2010
Aktuální generace Renaultu Laguna trpí kvůli své předchůdkyni, která se stala synonymem nespolehlivosti. Aby se zbavila stigmatu, nabízí nejlepší cenu ve střední třídě spojenou s bohatou standardní výbavou. A nejen to...