Články & recenze

reklama
Test vozu Kia Rio hatchback
28. března 2010
Vyzkoušel jsem korejského konkurenta Škody Fabia po jeho nedávné modernizaci, která zvýranila jeho vzhled. Tipovali byste, že se s Kiou Rio dá zažít až nečekaně sportovní jízda? A nebylo to jen testem výbavy Sport...
Test Peugeotu 5008
28. března 2010
Peugeot vyrobil kompaktní velkoprostorové auto jako jeden z posledních. Po týdenním testu ale tvrdím, že se vyčkávání vyplatilo. Asi nejvíc mě nadchlo, jakým způsobem dokáže 5008 přepravit na 4,5 m sedm cestujících.
Test Peugeotu 407 SW
22. března 2010
Kombík od Peugeotu 407 jsem naposledy zkoušel před pěti lety. Naštěstí mi z té doby zůstaly nějaké postřehy, které jsem osvěžil návštěvou v prodejně. Zveřejňuji je ihned po čerstvém testu sedanu.
Test Peugeotu 407
21. března 2010
Zástupce Peugeotu ve střední třídě sice kroutí na trhu už šestý rok, ale jeho test ukazuje, že má stále co nabídnout. A netýká se to jen designu karoserie, který patří mezi konkurenty k nejpohlednějším.
Test Škody Fabia
20. března 2010
Fabia po třech letech na trhu omladila. Největší změnou prošla motorová paleta, ladil se i vzhled přední části a detaily v interiéru. V autě už jsem seděl i jezdil. Podívejme se, co je nového a co zůstalo při starém.
Test Škody Fabia Combi
20. března 2010
Stejně jako krátkou Fabii modernizovala Škoda Auto po třech letech na trhu i její v Česku oblíbenější variantu kombi. Na mezinárodní novinářské prezentaci v Aténách jsem si vyzkoušel hned tři její motorizace.
Test Opelu Insignia sedan
19. března 2010
Porovnávat Opel Insignia sedan a liftback připomíná při pohledu na siluety karoserií hru "najdi 5 rozdílů". Asi i proto v Česku čtyřdveřovou variantu moc neuvidíte. Kdo by volil při stejném vzhledu méně praktičnosti?
Test Opelu Insignia liftback
18. března 2010
Insignia patří mezi několik málo modelů střední třídy, které nabízejí kromě běžných karoserií sedan a kombi také liftback. Jaké výhody a nevýhody má velký opel s výklopnými pátými dveřmi?
Test Opelu Insignia Sports Tourer
14. března 2010
Insignia Sports Tourer pořádně narostla. Delší kombi ve střední třídě nenajdete, překonává i řadu aut o kategorii výš. Vnitřní prostorností ale nezáří, protože víc než na užitné hodnotě opelu záleží na stylu.
Test Fordu Tourneo Connect LWB
13. března 2010
LWB znamená Long Wheel Base neboli dlouhý rozvor kol - zkrátka prodlouženou verzi Tournea Connect. Co všechno pobere a nepobere tenhle jezevčík, Fordí konkurent oblíbeného Citroënu Berlingo?