Články & recenze

reklama
Test Peugeotu 4007
19. dubna 2010
První čistokrevné auto kategorie SUV od Peugeotu má číselné označení 4007. Sedmimístný klon Mitsubishi Outlander jsem zkoušel ve stejném termínu jako konkurenční Kiu Sorento, takže vzniklo zajímavé srovnání.
Kia Sorento 2.2 CRDi 4x4 7 míst
17. dubna 2010
Nové Sorento jsem v lednu vyzkoušel jen krátce. Takže jsem si ho teď půjčil na čtyři dny s motorem 2.2 CRDi, manuální převodovkou a pohonem 4x4. Zásadní dojmy se nezměnily, ale přibyla spousta informací a fotek.
Test Fordu Focus CC
14. dubna 2010
Kupé kabriolet odvozený od Fordu Focus jsem sice testoval už loni v létě, ale proti loňsku se na něm nic nezměnilo, takže článek neztrácí na aktuálnosti. Čím CC zapadá do rodiny Focusů a čím se od ní liší?
Test Fordu Focus 5dv.
12. dubna 2010
Je to sice už dlouho, co jsem pětidveřový focus naposledy řídil, ale v souvislosti s testem kombíku jsem si základní variantu občerstvil alespoň návštěvou v autosalonech. Co přináší ve srovnání s kombi i soupeři?
Test Fordu Focus Combi
11. dubna 2010
Druhá generace Fordu Focus kombi už patří mezi důchodce, vždyť ji v příštím roce nahradí nový model. Přesto se ale řadí mezi nejprodávanější modely v Česku. Aktuální test popíše, co za tím stojí.
Test Škody Roomster Scout
7. dubna 2010
Roomster Scout oblékl kabátek do terénu, nabídne bohatou výbavu za rozumnou cenu a výběr pouze těch nejlepších motorů z běžné verze. Zásadní změny jízdních vlastností ale nečekejte a mimo polní cesty se nepouštějte.
Test Škody Roomster
6. dubna 2010
Modernizací neprošla v nedávné době pouze Škoda Fabia, dotkla se i Roomsteru. Není divu, když má tohle malé MPV s nejmenší škodovkou shodnou celou přední část auta. Také inovovaný Roomster jsem již testoval.
Test vozu Hyundai ix35
5. dubna 2010
Hyundai ix35 chce navázat na úspěchy svého předchůdce. Tucson patřil mezi nejprodávanější vozy kategorie SUV - aut s terénním vzhledem, ale převážně silničním využitím. Týdenní test napověděl, zda má nástupce šanci.
Test vozu Kia Rio hatchback
28. března 2010
Vyzkoušel jsem korejského konkurenta Škody Fabia po jeho nedávné modernizaci, která zvýranila jeho vzhled. Tipovali byste, že se s Kiou Rio dá zažít až nečekaně sportovní jízda? A nebylo to jen testem výbavy Sport...
Test Peugeotu 5008
28. března 2010
Peugeot vyrobil kompaktní velkoprostorové auto jako jeden z posledních. Po týdenním testu ale tvrdím, že se vyčkávání vyplatilo. Asi nejvíc mě nadchlo, jakým způsobem dokáže 5008 přepravit na 4,5 m sedm cestujících.