Články & recenze

reklama
Test Škody Fabia Combi RS
18. května 2010
Prezentace Fabie RS se netýkala pouze hatchbacku. Premiéru si odbylo také kombi, které se v první generaci sportovní verzí chlubit nemohlo. Vedlo si výborně, kratší ségru předčilo i jinak než velikostí kufru.
Test Škody Fabia RS
18. května 2010
Škoda představila novinářům druhou generaci sportovní varianty Fabie označené RS. Autem jsme včera jezdili po českých silnicích a dálnicích, došlo i na krátké řádění na okruhu v Sosnové. Jaké je nové "ereso"?
Renault zlevnil Lagunu!
17. května 2010
Renault poslal na bojiště cenové války ve střední třídě dobře mířenou dávku ostrých. Lagunu zlevnil o dalších padesát tisíc korun.
Test Toyoty Auris 5dv.
16. května 2010
Auris prodělal první modernizaci od roku 2007, kdy ho Toyota uvedla na evropský trh. Test prozradí, co všechno se zlepšilo a co by ve srovnání s početnou konkurencí v čele s Golfem ještě vylepšit potřebovalo.
Test Škody Fabia Combi 1.2 TSI/77 kW
13. května 2010
Dojmy z modernizované Fabie Combi jsem si po březnové mezinárodní prezentaci v Řecku rozšířil o týdenní test varianty 1.2 TSI/77 kW. Testoval jsem ji se sedmnáctipalcovými koly a spoustou příplatkových doplňků.
Test Škody Fabia 1.2 TSI/63 kW
12. května 2010
Nedlouho po mezinárodní novinářské prezentaci modernizované Fabie jsem si na týdenní test půjčil verzi s novým motorem 1.2 TSI/63 kW. Jeho vlastnosti mě dostaly. Přesně takový pohon malá škodovka potřebovala.
Test druhé generace Opelu Meriva
4. května 2010
V okolí Hamburku jsem absolvoval první jízdní testy druhé generace malého velkoprostorového MPV Meriva. Konkurent Škody Roomster nabízí kromě otvírání dveří od sebe i zajímavé jízdní vlastnosti.
Test Mercedesu E-kombi
3. května 2010
Týdenní test nové generace kombíku od třídy E přinesl řadu zásadních a občas i docela překvapivých zjištění. Už dlouho se totiž mění celá filozofie značky, která nechce vyrábět pouze auta pro bohaté důchodce.
Test modernizovaného Nissanu Qashqai+2
1. května 2010
Kromě základní varianty Qashqaie jsem po modernizaci krátce otestoval i prodlouženou sedmimístnou. Kříženec kombíku a vozu SUV stejně jako krátká verze zapracoval na už dříve kvalitním odpružení a odhlučnění.
Test Nissanu Qashqai po modernizaci
29. dubna 2010
Úspěšný kříženec kompaktního hatchbacku s kategorií SUV prošel drobnou modernizací. Stačilo pár kilometrů, abych zjistil, že je proti původní verzi ještě pohodlnější a lépe odhlučněný. Jinak se toho moc nezměnilo.