Články & recenze

reklama
Test Škody Fabia Combi
20. března 2010
Stejně jako krátkou Fabii modernizovala Škoda Auto po třech letech na trhu i její v Česku oblíbenější variantu kombi. Na mezinárodní novinářské prezentaci v Aténách jsem si vyzkoušel hned tři její motorizace.
Test Opelu Insignia sedan
19. března 2010
Porovnávat Opel Insignia sedan a liftback připomíná při pohledu na siluety karoserií hru "najdi 5 rozdílů". Asi i proto v Česku čtyřdveřovou variantu moc neuvidíte. Kdo by volil při stejném vzhledu méně praktičnosti?
Test Opelu Insignia liftback
18. března 2010
Insignia patří mezi několik málo modelů střední třídy, které nabízejí kromě běžných karoserií sedan a kombi také liftback. Jaké výhody a nevýhody má velký opel s výklopnými pátými dveřmi?
Test Opelu Insignia Sports Tourer
14. března 2010
Insignia Sports Tourer pořádně narostla. Delší kombi ve střední třídě nenajdete, překonává i řadu aut o kategorii výš. Vnitřní prostorností ale nezáří, protože víc než na užitné hodnotě opelu záleží na stylu.
Test Fordu Tourneo Connect LWB
13. března 2010
LWB znamená Long Wheel Base neboli dlouhý rozvor kol - zkrátka prodlouženou verzi Tournea Connect. Co všechno pobere a nepobere tenhle jezevčík, Fordí konkurent oblíbeného Citroënu Berlingo?
Test Škody Octavia Combi LPG
9. března 2010
Octavia Combi může v tovární úpravě kromě benzinu konzumovat také plyn. Konkrétně propan-butan neboli LPG. Jediným motorem upraveným na tento pohon je zatím letitá šestnáctistovka. Jaké jsou výhody a nevýhody Octavie Combi LPG?
Test Renaultu Fluence
8. března 2010
Sedan delší než Škoda Octavia s neuvěřitelně bohatou základní výbavou za cenu nižší než 300 tisíc korun. Takové lákadlo tady už dlouho český trh neměl! Vždy ale bývá něco za něco. Nebo snad ne?
Test Škody Octavia Combi
6. března 2010
Kombík od Octavie patří mezi vysněná auta spousty českých rodin i zaměstnanců. Jak se liší od liftbacku? V čem překonává konkurenty a kde na ně ztrácí. Octavii Combi rozebranou téměř do posledního šroubku najdete zde.
Test Škody Octavia
28. února 2010
Bylo načase konečně vytvořit test nejprodávanějšího auta v Česku. I když jsem klasickou Škodou Octavia s karoserií liftback jel naposledy před rokem ještě ve Světě motorů, zkušeností a zážitků s ní mám víc než dost.
Test Renaultu Espace
26. února 2010
Kategorii velkých velkoprostorových aut v poslední době výrobci i zákazníci trochu opomíjejí. Ten, kdo má rád komfort bez kompromisů, by ji ale brát v úvahu měl. Musím říct, že jsem si test Renaultu Espace přes několik výhrad k autu hodně užil.