Články & recenze

reklama
PR článek
Hrstka tipů, která vám pomůže cestovat s klidem a bezpečně
20. srpna 2019
Dálnice se začínají zaplňovat cestovateli za letní dobrodružstvím, ať už jedou s partnerem, celou rodinou, kamarády, nebo třeba sami. Dovolená často patří k velkým zdrojům stresu a není radno podcenit potenciální problémy, které při vaší jízdě tam a zpět mohou nastat. Pojďme se společně podívat na pár rad a tipů, které vám zajistí pohodu ještě před odjezdem.
Nové ceníky Octavie
29. května 2010
Škoda vydala nové kompletní ceníky Octavie platné od 31. května. Dvoulitrové naftové motory s technologií vstřiku pumpe-düse vystřídaly modernější agregáty se vstřikem common rail. Změnu jsme zohlednili i v naší databázi.
Test Dacie Duster 4x4
28. května 2010
Prolezl jsem ji důkladně už na ženevském autosalonu a teď jsem se v ní konečně projel. Prohnal jsem Dacii Duster po silnicích v okolí Vltavy i na motokrosové trati. Jaká je jedna z nejzajímavějších novinek roku 2010?
Ceny pro Fabii a Roomster Greenline
28. května 2010
Škoda vydala nové ceníky pro modely Fabia a Roomster. Poprvé jsou v nich ceny pro verze Greenline s nízkou spotřebou paliva. Fabia Combi Greenline s motorem 1.2 TDI/55 kW přijde na 366 900 Kč, Roomster Greenline na 390 900 Kč.
Test Škody Fabia Combi RS
18. května 2010
Prezentace Fabie RS se netýkala pouze hatchbacku. Premiéru si odbylo také kombi, které se v první generaci sportovní verzí chlubit nemohlo. Vedlo si výborně, kratší ségru předčilo i jinak než velikostí kufru.
Test Škody Fabia RS
18. května 2010
Škoda představila novinářům druhou generaci sportovní varianty Fabie označené RS. Autem jsme včera jezdili po českých silnicích a dálnicích, došlo i na krátké řádění na okruhu v Sosnové. Jaké je nové "ereso"?
Renault zlevnil Lagunu!
17. května 2010
Renault poslal na bojiště cenové války ve střední třídě dobře mířenou dávku ostrých. Lagunu zlevnil o dalších padesát tisíc korun.
Test Toyoty Auris 5dv.
16. května 2010
Auris prodělal první modernizaci od roku 2007, kdy ho Toyota uvedla na evropský trh. Test prozradí, co všechno se zlepšilo a co by ve srovnání s početnou konkurencí v čele s Golfem ještě vylepšit potřebovalo.
Test Škody Fabia Combi 1.2 TSI/77 kW
13. května 2010
Dojmy z modernizované Fabie Combi jsem si po březnové mezinárodní prezentaci v Řecku rozšířil o týdenní test varianty 1.2 TSI/77 kW. Testoval jsem ji se sedmnáctipalcovými koly a spoustou příplatkových doplňků.
Test Škody Fabia 1.2 TSI/63 kW
12. května 2010
Nedlouho po mezinárodní novinářské prezentaci modernizované Fabie jsem si na týdenní test půjčil verzi s novým motorem 1.2 TSI/63 kW. Jeho vlastnosti mě dostaly. Přesně takový pohon malá škodovka potřebovala.
Test druhé generace Opelu Meriva
4. května 2010
V okolí Hamburku jsem absolvoval první jízdní testy druhé generace malého velkoprostorového MPV Meriva. Konkurent Škody Roomster nabízí kromě otvírání dveří od sebe i zajímavé jízdní vlastnosti.